Home Gündem Aylar sonra gelen şok itiraf: Müge Anlı İkranur Tirsi’nin katili öz amcası...

Aylar sonra gelen şok itiraf: Müge Anlı İkranur Tirsi’nin katili öz amcası kim?

0
188

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 7 yaşındaki İkranur Tirsi’nin ölümü damgasını vurmuştu. Aylar sonra gelen itiraf yeni bir şok etkisi yarattı. İkranur Tirsi katili kim amcası kimdir? İkranur Tirsi’yi kim öldürdü, amcasının adı ne?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında faili meçhul bir cinayet daha aydınlatıldı. Giresun’da öldürülen İkranur Tirsi’nin katili 14 yaşındaki amcası çıktı. Duyanları şok eden gelişmeyi Müge Anlı canlı yayında açıkladı.

İkranur Tirsi’nin (7) vefatı ile ilgili son anda gelişme yaşandı. Geçen yıl Giresun’un bahçesinde otlayan sığırlara baktıktan sonra ortadan kayboldu, üç gün sonra nehirde öldü. İkranur Tirsi’nin katili 14 yaşındaki amcasıydı.

27 Haziran’da Giresun’un Bulancak ilçesi yakınlarında bulunan İkranur Tirsi’nin (7) öldürülmesi şüphesiyle soruşturma başlatıldı. Bahçesinde kaybolmasından üç gün sonra derede cansız bir ceset bulundu. Sekiz ay sonra Ikranur Tirsi olayı açığa çıktı. İkranur’un dedesi ve amcası da dahil olmak üzere yedi kişi gözaltına alındı. İlk itiraf gözaltına alındıktan sonra yapıldı. 7 yaşındaki İkranur Tirsi’nin katili 14 yaşındaki amcası çıktı.

Giresun Jandarma Komutanlığı, İkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili soruşturma kapsamında 7 kişiyi gözaltına aldı. Büyükbaba, amca ve küçük kızın 3 teyzesi dahil 7 kişiyi sorgulamaya devam edin. Ekip, olayı tüm ayrıntılarıyla incelemek için şüpheliyi çapraz kontrol sürecindedir.

İçişleri Bakanlığı’nın talimatına göre, İkranur Tirsi’nin ölümünü soruşturmakla görevli özel ekip çalışmalarına devam etti. Soruşturma sırasında, kızın dereye düşmesi nedeniyle hayatını kaybetmesi veya öldürüldükten sonra dereye atılması ihtimali dikkatle araştırıldı. Bu durumda köydeki 20 kişiden (aile üyeleri dahil) DNA örnekleri alınmıştır. İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilen DNA örnekleri inceleniyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.