Azra Yünlü, Derin Mevzular dizisinin kadrosuna dahil oldu! Derin Mevzular ne zaman başlıyor, konusu ne, oyuncuları kimler?

Oyuncu Azra Yünlü Derin Mevzular dizisinin kadrosuna dahil oldu. Sosyal medya hesabından duyuru yapan güzel oyuncunun katılacağı proje de merak konusu oldu. Derin Mevzular dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu da araştırılmaya başlandı. Derin Mevzular dizisi nerede yayınlanacak, Derin Mevzular oyuncu kadrosunda kimler var? Derin Mevzular dizisi nedir? Azra Yünlü kimdir, nereli, kaç yaşında?

Güzel Oyuncu Azra Yünlü, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, Derin Mevzular adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer alacağını takipçileri ile paylaştı. Güzel oyuncunun bu paylaşımından sonra, Derin Mevzular dizisi de merak konusu oldu. Derin Mevzular dizisinin konusu, oyuncu kadrosu, dizinin nerede yayınlanacağı ve ne zaman ekranlara geleceği de merak edilenler arasında yer alıyor. Biz de haberimizde Derin Mevzular adlı diziyi derledik. İşte dizi hakkında merak edilen soruların yanıtları…

DERİN MEVZULAR OYUNCULARI KİMLER?

Derin Mevzular adlı dizide, kimler yer alacağı merak konusu olurken dizide Azra Yünlü’nün kendi adı ile Azra karakterini canlandıracağı haberi geldi. Öte yandan dizide, Kenan Çolak, Cihan Kılıçarslan, Beste Çiriş, Gürhan Sarıyar, Mehmet Kancar, Berke Abay, Berke Abay ve Orhan Şahan gibi isimler yer alıyor?

DERİN MEVZULAR KONUSU NE?

Derin Mevzular adlı dizinin konusu da bir hayli merak konusu oldu. Dizinin konusu hakkında açıklama, güzel oyuncu Azra Yünlü’den geldi. Yünlü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Derin Mevzular dizisinde uyuşturucuya karşı mücadele eden bireylerin hayatlarına yer verilirken yüreğinize dokunacak hikayelerle karşılaşacaksınız. Dizide yine kendi adım olan “Azra” karakterini canlandıracağım. Sıradanlıktan uzakta, aşk dizilerinden uzak ara bir proje. Teklif ilk geldiğinde projeyi okudum ve gözüm doldu. Gençlerimizi ve çocuklarımızı madde kullanımına karşı bilinçlendirmeli ve zararlarını göstermeliyiz…” dedi.

DERİN MEVZULAR DİZİSİ NEREDE YAYINLANACAK?

Derin Mevzular dizisinin çekimleri sürerken dizinin nerede hangi kanalda yayınlanacağı da bir hayli merak konusu oldu. Yapımcılığını Murat Özalp’ın üstlendiği Yönetmen koltuğunda Seyit Demir’in oturduğu senaryosunu Yunus Öztürk’ün kaleme aldığı dizinin, dijital bir platformda yayınlanacağı açıklandı. Ancak hangi platformda yayınlanacağı henüz netlik kazanmadı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.