Aztek Teknoloji halka arz ne zaman, oransal mı eşit dağıtım mı? Aztek hangi bankalarda var?

Aztek Teknoloji Ürünleri halka arza hazırlanıyor. Haberin gelmesinin ardından ise halka arzın detayları internette sıkça aranıyor. Peki, Aztek Teknoloji halka arz talep toplama tarihleri ne zaman? Aztek Teknoloji lot sayısı kaç? Aztek oransal mı eşit dağıtım mı? Aztek hangi bankalarda var? Aztek izahname yayınlandı mı?

Aztek Teknoloji Ürünleri, halka arz olmak adına Sermaye Piyasası Kurulu’na başvurusunu iletti. Yapılan bu başvurunun ardından ise yatırımcılar, merak edilen birçok konuyu internette araştırmaya başladı. Aztek Teknoloji’nin halka arzı hakkında tüm detaylar haberimizde…

Aztek hakkında

Aztek Teknoloji: Her gün yeni yeni gelişmelerin yaşandığı teknoloji dünyası ve tüm bu gelişmelerin yaşandığı hızlı değişim süreci, sizin gibi bizi de heyecanlandırıyor. Duyduğumuz bu heyecanla, daima teknolojinin geldiği son noktada bulunup, bunları en hızlı şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Teknolojinin değişim hızını yakalamak, ulaştığı evrensel boyutlarda gezinmek, avantajlarını yaşamın her alanına yaymak, teknoloji meraklılarının beklentilerini en doğru ürünlerle karşılamak amacıyla Apple,

Beats by Dr.Dre, JBL, Harman Kardon, Thule, Case Logic, Marshall, Urbanears, Hama gibi üstün nitelikli markaları Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor, insan ve teknoloji arasındaki güçlü ilişkiye hız kazandırıyoruz.

Aztek halka arz ne zaman, borsa kodu nedir?

SPK’ya sunulan taslak izahnamenin ardından Aztek Teknoloji Ürünleri’nin halka arz tarihi de merak ediliyor. Ancak, şirketin başvurusu SPK tarafından henüz onaylanmadı. Halka arzın onaylanması halinde, talep toplama tarihleri de belli olacak. Daha sonra belirlenen tarihlerde talep toplama işlemi gerçekleştirilecek. Aztek Teknoloji Ürünleri’nin #AZTEK kodu ile borsada işlem görmesi bekleniyor.

Aztek Teknoloji Ürünleri A.Ş. lot sayısı kaç?

Aztek Teknoloji Ürünleri 25.000.000 lotu paydaşlarına açacak. Halka arzda, QNB Finans Yatırım ve Deniz Yatırım eş konsorsiyum lideri olacak. Halka arzda paylar Yurtiçi bireysel, yurtiçi kurumsal ve Aztek personellerine gerçekleştirilecek.

Aztek Teknoloji halka arz oransal mı eşit dağıtım mı?

Şirketin halka arzı oransal dağıtım yöntemi ile gerçekleştirilecek. 2021 yılının ilk yarısında halka arzın onay alması bekleniyor.

Aztek Teknoloji Ürünleri taslak izahname için tıklayın.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.