Home Magazin Bahar Candan test sonucunu paylaştı: Bakireyim ve hamileyim

Bahar Candan test sonucunu paylaştı: Bakireyim ve hamileyim

0
222

Doya Doya Moda yarışmasında ünlenen sosyal medya fenomeni Bahar Candan, sosyal medya hesabından hamilelik test sonucunu paylaştı. Bahar Candan, Bakireyim ve Hamileyim bu nasıl olur dedi! Bahar Candan açıklamalarının ardından sosyal medya adeta karıştı. Bahar Candan hamile mi, bakire mi sorularının yanıtları da internette sıkça aranmaya başladı.

Zaman zaman yaptığı çıkışlar, çekindiği fotoğraflar ve söylemleri ile gündeme gelen Bahar Candan bu kez akıl almaz bir paylaşımla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Doya Doya Moda yarışmasında ün kazanan Bahar Candan sıra dışı çıkışlara imza atarak adından söz ettiren biri olmaya devam ediyor. Son olarak Armağan Çağlayan’ın youtube kanalında yayınladığı programa konuk olan Bahar Candan bu kez kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündemi sarstı.

Bahar Candan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, hamilelik test sonucunu takipçileri ile paylaştı. Candan’ın paylaşımda kullandığı ifadeler ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Bahar Candan hamilelik test sonucunun pozitif olduğunu ancak kendisinin bakire olduğunu söyledi. Candan’ın bu paylaşımı viral oldu ve sosyal medya adeta yıkıldı.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.