Barış Murat Yağcı, Nisa’ya evlenme mi teklif etti, evleniyorlar mı?

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı’na evlenme mi teklif etti? Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı evleniyor mu?

0
123

Survivor 2020’de gönüllüler takımında yer alan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın evleneceği iddiası magazin dünyasına bomba gibi düştü. Barış Murat Yağcı ile Nisa arasında geçen diyaloğun görüntülerinde, Nisa’nın ‘hayır’ anlamında başını salladığı ve reddettiği bir konu olduğu öne sürüldü. Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı’na evlenme mi teklif etti? Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı evleniyor mu?

Magazin dünyasına bomba gibi bir haber düştü. Survivor 2020’de ünlenen ve isimleri sürekli aşk iddialarına karışan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı’nın evleneceği iddia edildi. Sosyal medyada gündem olan konuda, Barış Murat Yağcı’nın Nisa’ya evlenme teklif ettiği ve Nisa’nın bu teklifi reddettiği iddia edildi. Nisa Bölükbaşı’nın “hayır” anlamında başını salladığı görüntüler kimilerince “reklam” olarak yorumlandı, kimileri de ikilinin YouTube videosu çektiğini öne sürdü.

Nisa Bölükbaşı’nın “hayır” anlamında başını salladığı görüntüler kimilerince “reklam” olarak yorumlandı, kimileri de ikilinin YouTube videosu çektiğini öne sürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here