Barış Özbek Survivor’a mı katılıyor? Eski futbolcu Barış Özbek Survivor’a mı katılacak?

TV 8 ekranlarının efsanesi haline gelen Survivor 2021’de yarışmacıların isimleri yavaş yavaş netleşmeye başlarken, yarışmacı kadrosu da merak edilmeye devam ediyor. Son olarak Cemal Hünal’ın isminin netleştiği Survivor 2021 için bir futbolcunun ismi de geçmeye başladı.

Hemen her sezonunda bir futbolcunun yer aldığı Survivor’da bu yıl kimlerin olacağı merakla bekleniyor. Daha önce Ahmet Dursun, Pascal Nouma, Ümit Karan, Serhat Akın, İlhan Mansız, İbrahima Yattara ve Sercan Yıldırım gibi futbolcuların yer aldığı Survivor 2021 için geçtiğimiz haftalarda Hasan Şaş’ın da ismi gündeme gelmişti. Galatasaray’ın eski futbolculardan Hasan Şaş, yaptığı açıklama ile Survivor iddialarını yalanlamıştı.

Bir başka eski Galatasaraylı futbolcu Barış Özbek’in ismi de Survivor 2021 ile anılmaya başladı. Barış Özbek’in Dominik’te çekimlerine başlanacak olan Survivor 2021 kadrosunda olacağı iddia edildi.

Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan ikilisinin sunacağı Survivor 2021’in hazırlıkları sürüyor. Fenomen yarışmanın kadrosu yavaş yavaş belli oluyor.

Şimdiye kadar Batuhan Karacakaya ile oyuncu Cemal Hünal’ın katılacağı kesinleşen Survivor’da birçok ünlünün adı fenomen yarışma ile anılmakta. Son olarak gündeme gelen isim Galatasaray ve Trabzonspor formaları da giyen eski futbolcu Barış Özbek oldu.

Daha önce birçok futbolcunun yer aldığı yarışmada Ahmet Dursun, Pascal Nouma, Ümit Karan, Serhat Akın, İlhan Mansız ve İbrahima Yattara boy göstermişti. Geçtiğimiz sezon ise Bursaspor ile şampiyonluk yaşayan ve Galatasaray forması da giyen Sercan Yıldırım, yarışmaya katılmıştı. Sercan, özellikle yarışmada bir diğer yarışmacı Nisa’ya duyduğu aşk ile sık sık gündeme gelmişti.

İSMAİL YK VE ÖYKÜ ÇELİK’İN DE ADI GEÇİYOR

Özbek’in yanı sıra oyuncu Öykü Çelik, Milli atlet Meryem Kasap, şarkıcı İsmail YK ve Masterchef yarışmacısı Celal Sarıgül’ün ismi kulislerde dolanırken bu isimlerin yeni sezonda adada olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.