Batu Alıcı kimdir, kaç yaşında, 1 milyonluk soruyu bildi mi?

Pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyonluk soruya ulaşan yarışmacı Batu Alıcı, izleyiciler tarafından araştırılan isimlerden biri oldu. Batu Alıcı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Batu Alıcı 1 milyonluk soruyu bildi mi? 1 milyonluk soru neydi?

ATV kanalında Pazar akşamları yeni bölümleri ile izleyicilerle buluşan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında heyecan devam ediyor. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu yarışmada birbirinden başarılı yarışmacılar da izleyicilerin karşısında yer alıyor.

Pazar akşamlarını adeta iple çeken izleyiciler, bu akşam yarışmada final sorusuna ulaşan bir ismi adeta alkış yağmuruna tuttu. 20 yaşında genç bir üniversite öğrencisi olan Batu Alıcı, 1 milyonluk soruya ulaştı. Genç yarışmacı, izleyiciler tarafından da büyük merak konusu olarak internette araştırılan isimlerden biri oldu.

Batu Alıcı kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisi olan Batu Alıcı, 20 yaşında ve aslen Bursalı. Babası makine mühendisi, annesiyse tekstil mühendisi olan Batu Bey 2020’de girdiği üniversite sınavında 404. olmuş. Kayak sporuyla uğraşan Batu Bey, okulunun kayak takımında da yer alıyor, ayrıca basketbol ve tenis oynamayı da seviyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.