Bensu Narlı kimdir, nereli, kaç yaşında? Bensu Narlı’yı kim neden öldürdü katili kim?

0
254

Türkiye bir kadın cinayetine daha tanıklık etti. Bensu narlı cinayeti gündeme bomba gibi düştü. Bensu Narlı’nın cinayet haberini öğrenenler ise konuyu araştırmayı sürdürüyor. Bensu Narlı kimdir, kaç yaşındaydı? Bensu Narlı katili kimdir? Serhat Kantaş katil mi nereli?

Muğla Milas’ta yaşayan 23 yaşındaki Bensu Narlı, erkek arkadaşı tarafından öldürüldü! Erkek arkadaşı Serhat Kantaş, Bensu Narlı’yı tabancayla göğsünden vurarak öldürdü.

23 yaşındaki güzel Bensu Narlı’nın erkek arkadaşı Serhat Kantaş kapıyı çaldı. Kapıyı açan Bensu Narlı (Bensu Narli), Serhat Kantaş (Serhat Kantaş) tarafından vurularak öldürüldü. Serhat Kantaş sevgilisini öldürdükten sonra kaçmaya çalıştı. Ancak, kısa sürede polis tarafından yakalandı. Bensu Narlı’nın katili Serhat Kantaş, Milas İlçe Karakoluna götürüldü!

Kıskançlıkla öldürüldü!

Bensu Narlı (Bensu Narlı) kapıyı açarak Muğla Milas (Aydınlıkevler) Aydınlıkevler Mahallesi Tanyeri Caddesi’ni çaldı ve önünde sevgilisi Serhat Kantaş’ı (Serhat Kantaş) gördü. Katil Serhat Kantaş, 23 yaşındaki güzel Bensu Narlı’yı (Bensu Narlı) göğsünden tabancayla vurarak öldürdü. Bensu Narli’nin arkadaşı evdeydi ve hemen 112’yi çevirdi. Ancak bu genç kadın kurtarılamadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here