Bergen filmi konusu nedir? Twitter’da #Bergenfilminegitme etiketi!

Bir zamanlar arabesk müziğe damgasını vuran ve şarkıları hala milyonlarca kişi tarafından dinlenen Bergen’in acılı hayat hikayesi filme konu oldu. Filmin çekimleri için başrol aranırken, oyuncu belli oldu. Sosyal medya platformu Twitter’da ise Bergen filmine tepki gösterildi ve #Bergenfilminegitme etiketi açıldı. Peki, Bergen filmine neden gidilmesin, sebebi nedir? İşte iddialar…

Türkiye’nin en sevilen arabesk müzik sanatçılarından biri olan Bergen’in acılı hayat hikayesi beyaz perdeye uyarlanıyor. Ön hazırlık süreci devam eden filmle ilgili zaman zaman gelişmeler de yaşanıyor. Özellikle filmin başrolünde kimin yer alacağı ve filmin ne zaman vizyona gireceği de büyük merak konusu olmuştu.

Serenay Sarıkaya’nın ismi, başrol için geçse de Farah Zeynep Abdullah’ın bu filmin başrolünde Bergen’i canlandıracağı kesinleşti. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, canlandıracağı arabesk sanatçısının fotoğrafını paylaştı ve not olarak “BERGEN 02.22” yazdı. Böylece, Bergen biyografisinin başrolü belli oldu ve resmi açıklama birinci ağızdan geldi. Filmin gösterim tarihinin de 2022 yılının başları olduğunu yine aynı gönderiyle öğrenmiş olduk.

Bergen filmi konusu nedir?

Film, eski eşi tarafından vurularak öldürülen arabesk müziğin önemli isimlerinden Bergen’in hayat hikayesini konu ediyor. Evliliği boyunca kocasından şiddet gören, eşinin azmettirmesi sonucu yüzüne atılan kezzap ile iki gözünden olan Bergen, boşandığı kocası tarafından vurularak öldürüldü.

Sosyal medyada etiket açıldı ve tepki gösterildi!

Sosyal paylaşım platformu Twitter’da #Bergenfilminegitme etiketi açıldı. Birçok sosyal medya kullanıcısı bu etikete destek verse de eleştirenlerin sayısı da bir hayli fazlaydı. Bazı kullanıcılar, konunun siyasi olarak açıldığı ve Farah Zeynep Abdullah’ın bir attığı bir twit yüzünden tepki çektiği görüşünde birleşti.

İşte o twitlerden bazıları…

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.