Berk Atan’ın sevgilisi Selin Yağcıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Gönül Dağı’nda canlandırdığı Taner karakteri ile izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Berk Atan, aşk hayatında da adından söz ettirmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde, sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile Çeşme’de tatil yaparken görüntülenen yakışıklı oyuncu gündemden düşmüyor. Peki, Berk Atan’ın sevgilisi Selin Yağcıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı günden bu yana adından sıkça ettiren Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan, geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile Çeşme’de tatil yaparken görüntülenmişti. Çiftin fotoğraflarının yayılmasının ardından, Berk Atan’ın sevgilisi merak konusu olmuştu.

Berk Atan ile sevgilisi Selin Yağcıoğlu bu kez aşklarını gizlemeyerek birlikte poz verdi. Çiftin yan yana ve kol kola verdiği poz, sosyal medyada beğeni ile karşılandı. Berk Atan’ın sevgilisi Selin Yağcıoğlu da merak edilen isimlerden biri oldu. İşte Berk Atan’ın sevgilisi Selin Yağcıoğlu…

Selin Yağcıoğlu kimdir?

15 Kasım 1990’da İstanbul’da dünyaya gelen 29 yaşındaki Selin Yağcıoğlu, aslen Trabzonlu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Yağcıoğlu, ilk olarak spor spikerliği ile tanındı. FB TV’nin spikerliğini attığı tweetler yüzünden bırakmak zorunda kalmıştı.

Fenerbahçe taraftarları, Selin Yağcıoğlu’nun FB TV ‘de çalışmaya başlamadan önce Galatasaray lehine Twitter’da yazdığı tweet’leri bulup tekrar yayınlamış, bunun üzerine Twitter’da “FB TV’de Selin Yağcıoğlu’nu istemiyoruz” diye kampanya başlatılmıştı. Spikerlik kariyeri sona eren Selin Yağcıoğlu, İnfluencer olarak iş hayatına devam ediyor.

Selin Yağcıoğlu, 2018 yılında lise yıllarında tanığı Gökhan Balarısı nikah masasına oturmuştu. Bu evlilikten kısa bir süre sonra 2019 yılında kızı Su’yu kucağına alan Selin Yağcıoğlu eşinden ise sürpriz bir şekilde boşandı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.