Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Usta oyuncu Billur Kalkavan, sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı paylaşımda, kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı ile 11. Aşk yıldönümünü kutladı. Billur Kalkavan’ın paylaşımının ardından Buğra Bahadırlı hakkında meraklar arttı. Buğra Bahadırlı hakkında detaylı bilgileri arayanlar konuyu internette araştırmaya başladı. Buğra Bahadırlı kimdir, nereli, kaç yaşında?

57 yaşındaki Billur Kalkavan, 2009 yılında 36 yaşındaki eski basketbolcu Buğra Bahadırlı ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini dolu dizgin yaşayan çiftten Billur Kalkavan, dün sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

“AŞKIM, BEBİŞİM, BİR TANEM”

11. yıllarını kutlayan çiftten Billur Kalkavan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Dile kolay 11 yıldır her türlü acayipliğime tahammül ettiğin, her gün 100 kere beni sevdiğini söylediğin, hep sakin ve sevecen olduğun, her soruna çözüm bulduğun ve benimle hep eğlendiğin için sana sonsuz teşekkür ederim. Nice 11’lere aşkım, bebişim, bir tanem…” dedi.

BUĞRA BAHADIRLI KİMDİR?

Buğra Bahadırlı, 8 Şubat 1984 tarihinde dünyaya geldi. Buğra Bahadırlı aslen Ankaralıdır. Ankara Anadolu Lisesi’de okuduktan sonra lisansını Atılım Üniversitesi endüstri mühendisliği bölümünde tamamladı. 2009 yılından bu yana Billur Kalkavan ile birlikte olan Buğra Bahadırlı, TRT 1’de yayınlanan Sakarya Fırat adlı dizide jandarma Er Hamza Gemalmaz rolü ile dikkatleri üzerine çekti.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.