Biotrend Enerji (#BIOEN) borsada ne zaman işlem görecek?

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan halka arz onayı aldıktan sonra talep toplama işlemini başarıyla tamamlayan Biotrend Enerji’nin borsada ne zaman işlem göreceği merak ediliyor. Biotrend Enerji borsada ne zaman işlem görecek, neden yok?

Biotrend Enerji, 19-20-21 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplama işlemini başarı ile tamamlamıştır. Yatırımcıların yine yoğun ilgi gösterdiği halka arzlardan biri olan Biotrend Enerji’nin halka arzının tamamlanmasıyla, şirketin borsada ne zaman işlem göreceği merakla araştırılmaya başladı.

Biotrend Enerji hisselerinden alarak beklemeye başlayan yatırımcılar, bu hissenin ne zaman işleme başlayacağını merak ediyor. İşte merak edilen Biotrend halka arzının detayları ve borsada işleme başlayacağı tarih.

Biotrend halka arz sonuçları

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, halka arzda toplanan talep değerlendirilerek 5.000.000 TL nominal değerli payların ek satış hakkı kullanılmıştır. Bu kapsamda sermaye artışı yoluyla halka arz edilen 22.000.000 TL ve ortak satışı yoluyla halka arz 14.666.666 TL ile ek satış kapsamında halka arz edilebilecek 5.000.000 TL olmak üzere toplam 41.666.666 TL nominal değerli payların tamamı satılmıştır.

20 Katı talep gördü!

Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara ayrılan tahsisat tutarının yaklaşık 20 katı, Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara ayrılan tahsisat tutarının yaklaşık 9 katı talep geldi.

Biotrend Enerji ne zaman işleme görmeye başlayacak?

Biotrend Enerji’nin borsada işlem görmeye başlayacağı tarih yatırımcıların en çok merak ettiği ve konulardan biri olarak karşımıza çıktı. Biotrend Enerji’nin 28 Nisan Çarşamba günü borsada işlem görmeye başlayacağı öğrenildi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.