Bir Zamanlar Çukurova 77. Son bölüm FULL ATV HD izle! 78. bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle!

ATV ekranlarında yayınlanan ve Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan reyting rekortmeni dizi Bir Zamanlar Çukurova, yayınlandığı her bölümle izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi, finale doğru yaklaşırken 17 Aralık 2020 Perşembe akşamı 77. Bölümüyle izleyicilern karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova 77. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler de dizinin yayınlanan son bölümün izleme linkini internette araştırmaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova 77. Son bölüm tek parça HD ATV FULL izle! Bir Zamanlar Çukurova 78. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV Bir Zamanlar Çukurova full izle! Detaylar haberimizde…

Bir Zamanlar Çukurova’nın 77. Bölümü izleyicileri yine heyecanlı bir şekilde ekranların başında ağırladı. Bir Zamanlar Çukurova 77. Bölümde, YAMAN KONAĞINDA HERKES DERİN BİR UYKUDA!

Züleyha’nın mevlüt şerbetine eklediği uyku ilacı etkisini gösterip herkes yorgunluktan zannettiği derin bir uykuya dalmıştır. Yılmaz ve Züleyha, onların kaderinin bir parçası olan 3 çocuğu da alıp, ellerinden alınan mutluluğa doğru yola çıkarlar!

Bu kaçışta, küçük Adnan, anne ve babasına kavuşurken, Leyla babasından, Kerem Ali ise annesinden ayrılmıştır. Ancak, Züleyha ve Yılmaz, Demir ve Müjgan’ın yaptıkları onca şeyden sonra çocuklarından bir süre ayrı kalmalarına karar vermiştir. Herkes bu kaçışı uyandığında birer mektupla öğrenecektir.

Fekeli, aynı anda hem oğlunu hem torununu kaybetmenin şokunu yaşarken, Demir ve Müjgan da çocuklarının yokluğunun ardından buldukları mektuplar ile büyük bir öfkeye kapılacaktır.

Bunca zamandır, herkesin kaderini değiştiren bu aşk hikâyesi, şimdi mutlu sona doğru yola çıkmıştır.

Çukurova, gidenlerin peşini bırakacak mı?

Öfke ve hayal kırıklığı dolu bir fırtına, yola çıkanları yakalayacak mı?

Züleyha ve Yılmaz, 3 çocukları ile başka bir ülkede, başka bir şehirde yeni bir hayata başlayabilecek mi?

Yoksa bir kaza tüm hayatları yeniden değiştirecek mi?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 77. BÖLÜM İZLE!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 78. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

ATV ekranlarında yayınlanan ve 17 Aralık Perşembe akşamı yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova’nın 77. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölümde neler olacağı da izleyicilerin merak konusu oldu. Bir Zamanlar Çukurova 78. Bölüm fragmanını merak edenler konuyu internette araştırıyor. Ancak, Bir zamanlar Çukurova 78. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamızda bulabileceksiniz.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.