Bir Zamanlar Çukurova 77. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 10 Aralık Perşembe akşamı 76. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova 76. Bölümü izleyenler bir sonraki bölümde neler olacağını merak etmeye başladı. Bir Zamanlar Çukurova 77. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarının ve Perşembe akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova, yine izleyicileri ekranlarının başına kilitledi. ATV ekranlarında 76. Bölümüyle yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova’yı izleyenler sonraki bölümde neler olacağını merak ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 77. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 77. Yeni bölüm fragmanı izle!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Züleyha’ya evladını bir kez görebilmek için yalvaran ve Kerem Ali ile buluşan Müjgan gitme vakti gelince, sözünden döner! Kucağında bebek ile kaçarken, suya kapılan Müjgan, Züleyha’yı hayatının en zor anlarının içine çekecektir! Kerem Ali bir tarafta, Müjgan bir tarafta akıntı ile mücadele ederken, Züleyha yaptığı iyiliğe bin pişman, iki hayatın kaderi ellerinde ne yapacağını şaşırır! O sırada, bilmedikleri şey ise, onları izleyen bir çift göz olduğudur! Demir, Züleyha’nın Yılmaz’la buluşup buluşmadığını öğrenmek için peşine adam takmıştır!

Demir, Züleyha’ya ‘İstediğini yapmakta serbestsin’ demiştir ama hala onu sevdiği için çok da üzgündür. Olan biten her şey, eskiden olduğu gibi parlamasına neden olacakken, Sevda onu frenler. Sevda, Demir’le yakından ilgilenirken, evin hanımlığına da alışmıştır. Yemek saatinden, yapılacak işlere kadar karar alması onu Saniye ile karşı karşıya getirmeye devam edecektir. Aslında çiftlikte herkes Hünkar’ın yerine geçmeye çalışıp çalışmadığını anlamak için Sevda’yı izlemektedir.

Saniye, attığı her adımda Sevda’nın karşısına dikilir! Bu durum, Demir ile de gerilmesine neden olacaktır. Demir’in, Hünkar’ın emaneti de olsalar, Sevda’ya karşı hiçbir harekete müsemması yoktur. Çiftlikteki günlerinin sayılı olduğuna iyice inanan Gaffur, Şermin ile de daha sık karşılaştıkça, Almanya’ya gitmeye iyice ikna olacaktır. Onu tek düşündüren bunu Saniye’ye nasıl söyleyeceğidir ama ilk kez hayat onun işini kolaylaştırır!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 77. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Ekranların en sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova 76. son bölümü yayımlandı ve izleyiciler yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Ancak henüz 77. yeni bölüm fragmanı yayımlanmadı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.