Bir Zamanlar Çukurova 88. Son bölüm ATV izle, Youtube, Puhu Tv full tek parça izle

ATV  ekranlarının ve Perşembe akşamlarının en çok sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova, 18 Mart 2021 Perşembe akşamı yepyeni bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova 18 Mart 88. Son bölüm tek parça izle! Bir zamanlar Çukurova 88. Bölüm youtube puhu tv tek parça full izle. ATV Bir zamanlar Çukurova 89. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı izle!

ATV ekranlarında Perşembe gecesini kutlayan Bir Zamanlar Çukurova’nın popülaritesi devam ediyor. Bir zamanlar Çukurova88’in yeni bölümü “Seni çok seviyorum Züleyha …” olarak etiketlendi. Dizi hayranları “Çukurova Geçmişi” bağlantısını aramaya başladı.

Demir, Çukurova’nın her yerinde afişlere ve Adnan Yaman’ın el yazısıyla yazılmış mektuplarına el konulmasını emretti. Fikret, Demir’in öfkesini uzaktan izliyordu ve artık morali bozuktu. Çünkü afiş faydalı ve tüm Adana şimdi Adnan Yaman’ın başka bir oğlu olduğundan bahsediyor. Aynı zamanda hastaneden taburcu edilen Züleyha, afişte ormanda kaybolduğu gece yaşananları hatırladı! Ama Demir’e bunu şimdi anlatmak öfkesini artıracak! Sırlarını sadece Sevda ile paylaşmaya karar verdi. Bu olayı duymak Fikret’i mutlu etti ama şimdi intikam alıyor ve felakete yol açabilecek bir planı uygulamaya başladığını kimseye söylemedi.

Fikret’in Almanya’daki sevgilisinin detaylarını öğrenmek için Ümit ile sohbet eden Müjgan, öğrendikleriyle bir kez daha hayal kırıklığına uğradı. Ancak Ümit ve Demir’in birlikte olduğunu da biliyordu. Bu bilgiler Ümit’i Demir’i zor durumda bırakacak, Züleyha’ya yakın bir konuşma yapmaya itti!

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.