Home Medya Bir Zamanlar Çukurova Behice ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Behice ölecek mi?

0
152

ATV ekranlarında yayınlanan Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da Behice karakterinin akıbeti izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Bir Zamanlar Çukurova Behice ölecek mi? Esra Dermancıoğlu diziden ayrılıyor mu?

ATV ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Bir Zamanlar Çukurova, Perşembe akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Son yılların en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümlerine ölümler ve diziden ayrılan oyuncular da dikkatleri çekiyor.

Televizyonlarının karşısında pür dikkat diziyi takip eden izleyiciler, özellikle yayınlanan son fragmandan sonra Behice karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak etmeye ve araştırmaya başladı. Esra Dermancıoğlu diziye veda mı ediyor? İşte detaylar…

Bir Zamanlar Çukurova Behice ölecek mi?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da Behice karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu uzun süredir evinden paylaşımlar yapıyor. Sevilen oyuncu, yakın zamanda Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda edecek. İddialara göre Behice, Çukurova’nın 83. bölümünde Hünkar’ı öldürdüğü gösterilecek ve 84. bölümde kadroya veda edecek.

Behice’nin ölümü nasıl olacak?

Behice, karanlık geçmişini bilen Hünkar’ı bıçakladı. Behice’nin geçmişi, karısının malını saklamak için kötü bir planı olduğunu gösterir. Bıçaklı saldırı sonucu yere düşen Hünkar hayatını kaybetti.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.