Bir Zamanlar Çukurova final mi yapıyor? Yılmaz ölecek mi?

ATV ekranlarının ve Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova final yapıyor. Dizinin sevenlerini üzen haber, ATV’den geldi. Bir Zamanlar Çukurova’nın neden, ne zaman, hangi bölümde final yapacağını merak edenler de konuyu araştırmaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova bitiyor mu? Bir Zamanlar Çukurova final mi yapıyor? Bir Zamanlar Çukurova ne zaman bitecek, kaçıncı bölümde final yapacak? Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz ölecek mi? İşte merak edilen detaylar…

ATV ekranlarında yayınlanan ve dizi severlerin ilgiyle takip ettiği Bir Zamanlar Çukurova Perşembe akşamları izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Yayınlanan her bölümle en çok konuşulan dizilerin arasına adını yazdıran Bir Zamanlar Çukurova’nın biteceği haberi izleyenleri üzdü. Bir Zamanlar Çukurova Final mi yapacak sorusu da internette sıkça aranmaya başladı. ATV’den yapılan açıklamada dizide sona gelindiği aktarıldı. Yılmaz ölecek mi? Sorusu da sıkça aranıyor. Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz’ın ölümünden sonra dizinin son bulacağı öğrenildi. İşte Final yapacak olan efsane dizi hakkında diğer detaylar…

YILMAZ ÖLECEK Mİ?

Atv ekranlarında yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, 17 Aralık Perşembe akşamı 77. Bölümüyle ekranlara gelecek. Bir Zamanlar Çukurova’nın 77. Bölümünde Yılmaz ölecek ve diziye veda edecek.

KEREM ALIŞIK DİZİDEN AYRILACAK MI?

Vahide Perçin’in Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılması bir çok konuyu da dizinin de seyrini değiştirdi. Vahide Gördüm’ün diziden ayrılmasının ardından Kerem Alışık’ta Ali Rahman Fekeli karakteri Bir Zamanlar Çukurova’ya veda edecek. Ancak TİMS, Kerem Alışık’ı bırakmıyor. Show TV ekranlarında yayınlanacak yeni bir dizide başrolü Kerem Alışık oynayacak. Kerem Alışık’ın 2 hafta içinde diziden çıkacağı öğrenildi.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NE ZAMAN BİTECEK?

ATV’den Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ilgili final kararına açıklama geldi. Kanaldan “En son bitirmek isteyeceğimiz projeydi. Üç sezondur rekorlar kıran bir yapım. Ancak yapım ekibiyle bizde 1 sezon olarak planlamıştık. Üç sezon bize diziyi yazan ekibe, yapımcıya ve senariste teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.