Bir Zamanlar Çukurova Züleyha (Hilal Altınbilek) kimdir? Nereli, kaç yaşında?

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, izleyicileri ekranlarının başın kilitlemeye devam ediyor. Perşembe akşamları yayınlanan yeni bölümleriyle reyting rekorları kıran dizide, birçok oyuncu da izleyicilerin dikkatlerinden kaçmıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan ve Züleyha karakterine hayat veren Hilal Altınbilek de dikkat çeken oyunculardan biri. İzleyiciler, Hilal Altınbilek hakkında detaylı bilgileri, internette araştırmaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir, nereli, kaç yaşında? Bir Zamanlar Çukurova Züleyha gerçek ismi ne? Bir Zamanlar Çukurova Züleyha evli mi gibi araştırmalar da internette sıklaşmaya başladı. İşte Bir Zamanlar Çukuova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek’in hayatı…

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

1991 yılında İzmir’de doğan Hilal Altınbilek, oyunculuk eğitimini İstanbul’da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldı. Bunun yanında Çağdaş drama topluluğundan ve Ali Haydar Elçığ’dan da oyunculuk eğitimi aldı. ‘Derin Sular’ dizisi ile ekranlara adım atan Hilal Altınbilek, bu dizide Şükrü Özyıldız ile başrolde yer aldı.

2013 yılında “Karagül” dizisinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl ve Mesut Akusta ile başrolleri paylaştı. Burada ‘Özlem’ karakteri ile geniş kitlelerce tanındı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.