Home Magazin Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek kırmızı bikinisi ile poz verdi

Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek kırmızı bikinisi ile poz verdi

0
466

Yaz aylarının gelmesi ve dizilerin sezon finaline gitmesiyle, ünlüler de kendilerini sahillere attı. Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek de tatil fotoğraflarını takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor. Güzel oyuncu bu kez kırmızı bikinisi ile verdiği

Haber türk’ten Hakan Yağcı’nın haberine göre; rol aldığı dizinin sezon finali yapmasının ardından soluğu Bodrum’da alan Hilal Altınbilek, tatilini sürdürüyor. 30 yaşındaki oyuncu, Ortakent’te objektiflere yansıdı.

CEP TELEFONUNU ELİNDEN DÜŞÜRMEDİ

Arkadaş grubuyla plajda bir araya gelen Altınbilek, cep telefonunu elinden düşürmedi. Uzun süre görüşmeler yapan oyuncu, bir ara küçük bir kız çocuğuyla ilgilendi.

DENİZ GİRMEK YERİNE GÜNEŞLENMEYİ SEÇTİ

Fiziğiyle meraklı bakışları üzerinde toplayan Altınbilek, ilgi odağı oldu. Ünlü oyuncu, ilerleyen saatlerde denize girmek yerine güneşlenmeyi tercih etti.İşte Hilal Altınbilek’in kırmızı bikinili pozu:Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek, kırmızı bikinisiyle beğeni topladıBir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek, kırmızı bikinisiyle beğeni topladı.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.