Boğaziçi Beton halka arz ne zaman, borsa kodu nedir? Boğaziçi Beton izahname!

Halka arz için başvurusunu yapan şirketlere bir yenisi daha eklendi. Boğaziçi Beton halka arz için Sermaye Piyasası Kurulu’na başvurusunu yaptı. Yatırımcıların merakla beklediği Boğaziçi Beton halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir? Boğaziçi Beton izahname yayınlandı mı?

Boğaziçi Beton halka arz için Sermaye Piyasası Kurulu’na başvurusunu iletti. İzahname ve halka arz tarihi ise yatırımcıların en çok merak ettikleri konulardan biri olan araştırılmaya başladı. Boğaziçi Beton şirket paylarının sermaye artışı ve ortak satışı yoluyla halka arzı kapsamında, izahname onayı için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) 25 Mart 2021 tarihinde başvuru gerçekleştirildi. Aynı tarihte halka arz sonrasında payların Borsa İstanbul’da işlem görmesi için de başvuru yapıldı. Halka arz sürecinin yönetimi konusunda ise Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yetkilendirildi.

Yatırımcılar, halk arz tarihi konusunda araştırmalarını sürdürürken gözler de SPK’ya çevrildi. Halka arzın ne zaman onay alacağı merakla bekleniyor. Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlaması beklenen Boğaziçi Beton, izahnamesinde hangi bilgilere yer verdi, halka arz ne zaman olacak?

Boğaziçi Beton halka arz ne zaman, borsa kodu nedir?

Boğaziçi Beton’un halka arz tarihi SPK onayı bekliyor. Onay alındığında halka arz tarihi netlik kazanmış olacak. Öte yandan halka arz tarihinin netleşmesinin ardından borsada işlem göreceği kod da belli olacak. Boğaziçi Beton’un halka arzı konusunda gelişmeler oldukça haberlerimizde yer verilecektir.

Boğaziçi Beton izahname için tıklayın

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.