2021 halka arz olacak şirketler listesi! Hangi şirketler borsaya girecek?

Birçok şirket son zamanlarda halka arz başvurusunda bulundu ve Sermaye Piyasası Kurulu’ndan onay beklemeye başladı. Bazı şirketler onay alıp halka arzını başarılı bir şekilde tamamlarken bazıları da hala onay bekliyor. Peki, 2021 Nisan-Mayıs-Haziran aylarında halka arz olacak şirketler hangileri? İşte 2021 yılının ilk yarısında halka arza hazırlanan şirketlerin tam listesi!

Sermaye Piyasası Kurulu’nda halka arz rüzgarı esmeye devam ediyor. Bu yıl birçok firma halka arz için onay aldı ve borsada da işlem görmeye başladı. Özellikle son zamanlarda iç firma art arda halk arz oldu. Yatırımcılar, Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri, Turex Turizm ve Qua Granite’nin halka arzına yoğun ilgi gösterdi.

Yatırımcıların memnuniyetinin ardından yeni halka arzların hangileri olacağı da internet üzerinde sıkça aranmaya başladı. Birçok yatırımcı halka arzları kaçırmamak adına yeni halka arz olacak şirketleri internet üzerinde araştırıyor. Peki, 2021 yılının Nisan Mayıs ve Haziran aylarında halka arz olması beklenen şirketleri hangileri?

Borsada halka arza hazırlanan şirketler 2021 listesi

Listede yer alan koyu yazılmış şirketlerin üzerine tıklayarak, halka arz süreçleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.