Brad Pitt ile Andra Day sevgili mi, aşk mı yaşıyor?

0
13

Ünlü oyuncu Brad Pitt ve Andra Day’in aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Çıkan aşk iddiaları magazin dünyasındaki yerini ve sıcaklığını da koruyor. Brad Pitt ile Andra Day sevgili mi, aşk mı yaşıyor? Andra Day kimdir, kaç yaşında?

57 yaşındaki Pitt ile Bille Holliday’i canlandırdığı The United States Vs. Billie Holiday adlı filmle öne çıkan Andra Day’ın tören gecesinde kuliste flört ettiği, birbirlerine telefon numaralarını verdiği ve sonra da gizlice görüşmeye başladıkları ileri sürüldü.

TELEFON NUMARALARI DEĞİŞ TOKUŞ ETTİLER

İngiliz The Mirror gazetesinin ismini açıklamadığı bir kaynağa dayandırarak verdiği habere göre Brad Pitt ile Andra Day, Oscar töreninin kulisinde yakınlaştı. Birbirlerine telefon numaralarını alıp verdi ikili. Söz konusu kaynak, Pitt ile Day’in samimiyetinin profesyonelce de olabileceğini ileri sürdü. Fakat bazı arkadaşları Brad Pitt’in, güzel oyuncu ile romantik anlamda ilgilendiğini belirtti.

HEM OYUNCU HEM ŞARKICI

Gerçek adı Cassandra Monique Batie olan Andra Day, oyunculuğun yanı sıra şarkıcı ve şarkı sözü yazarı olarak da tanınıyor.

 AŞK HAYATI HEP MERAK KONUSU OLDU

Sinemanın yakışıklı oyuncusu Brad Pitt, mesleki çalışmalarının yanı sıra özel hayatıyla da hep gündemde oldu. Angelina Jolie ile uzun sürelin birliktelik ve evliliğinden altı çocu sahibi olan Pitt, ondan önce de Jennifer Aniston ile evliydi. Fakat yakışıklı oyuncu ondan önce de çok konuşulan ilişkiler yaşadı. Gelin Pitt’in gündemi meşgul eden o ilişkilerini bir hatırlayalım. Brad Pitt, Jennifer Aniston ve Angelina Jolie’den önce en çok konuşulan birlikteliğini Gwyneth Paltrow ile yaşadı. Çift nişanlandı ama evlenmeden yollarını ayırdılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here