Tv8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda, dizi severleri yeni heyecan serüvenlere sürüklemeye devam ediyor. Cuma akşamları izleyicilerin karşısına çıkacak dizinin 8 Ocak 2021 Cuma akşamı yeni bölümüyle yayınlanıp yayınlanmayacağını merak edenler konuyu internette araştırmaya başladı. Bu akşam Kırmızı Oda yeni bölüm olacak mı? Kırmızı Oda 19. Bölüm bu akşam var mı? Kırmızı Oda 19. Yeni bölüm fragmanı izle! Kırmızı Oda 19. Bölümde neler olacak? Kırmızı Oda yeni bölüm var mı? Bugün Kırmızı Oda var mı? İşte detaylar…

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her bölümle de izlenme rekorları kıran Kırmızı Oda dizisi merakla bekleniyor. Dizi severler, diğer dizilerin ara verdiği bu hafta Kırmızı Oda’nın yeni bölümünün olup olmadığını merak edip araştırmaya başladı. Farklı ve gerçek hayat hikayelerinin ele alındığı Kırmızı Oda’nın 19. Bölümünde neler olacağı da bir başka merak konusu oldu. Kırmızı Oda’nın yeni bölümü hakkındaki detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

KIRMIZI ODA YENİ BÖLÜM VAR MI?

Kırmızı Oda’nın yeni bölümü merakla bekleniyor. Tv8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda 8 Ocak Cuma akşamı 19. Yeni bölümüyle dizi severlerin karşısına çıkacak.

KIRMIZI ODA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Boncuk’un (Burcu Biricik) durumu gittikçe kritik bir hal almaya başlar. Can’la görüşmesini Doktor Hanım’a anlatan Boncuk evlenme vaktinin geldiğini söyleyerek Doktor Hanım’la vedalaşır. Kumru (Aslıhan Gürbüz) ise birlikte yola çıktığı Yavuz’un (Bora Koçak) kendisine yaşattığı travmatik deneyimin tüm detaylarını Doktor Hanım’a anlatır. Kumru’nun intikam hırsıyla Yavuz’a ve ya kendine zarar vereceğini anlayan Doktor Hanım’ı zor bir sınav beklemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here