Home Medya Bu akşam Masumlar Apartmanı 17. yeni bölüm neden yok? Ne zaman?

Bu akşam Masumlar Apartmanı 17. yeni bölüm neden yok? Ne zaman?

0
180

TRT 1 ekranlarının ve Salı akşamlarının en çok sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı, her Salı izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 16. Bölüm yine efsane bir finalle izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Masumlar Apartmanı 17. Bölüm merakla beklenirken dizinin yeni bölümüne 1 hafta ara verildiği öğrenildi. Peki Masumlar Apartmanı 17. Yeni bölüm neden yok? Masumlar Apartmanı TRT bu akşam yeni bölüm neden yok? Masumlar Apartmanı 17. Bölüm ne zaman yayınlanacak? Masumlar Apartmanı 5 Ocak 2021 Pazartesi neden yok? Masumlar Apartmanı dün neden yayınlanmadı? TRT masumlar apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman ekranlara gelecek? Masumlar Apartmanı yeni bölüm yayınlanmama sebebi nedir?

Masumlar Apartmanı dizisi, Salı akşamları yayınlanan yeni bölümleriyle izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitliyor. Yayınlanan her bölümüyle izlenme rekorları kıran dizi, geçtiğimiz haftaki bölümünde dizi severlere yine duygu dolu anlar yaşatmıştı. Masumlar Apartmanı 16. Bölümden sonra 17. Bölümde de neler olacağı büyük merakla bekleniyordu. Masumlar Apartmanı 17. Bölümü izlemek için televizyonlarının karşısına geçen izleyiciler, 5 Ocak Pazartesi 2021 tarihli yayın akışında TRT 1 ekranlarında Masumlar Apartmanı yeni bölümün olmadığını görünce şoka uğradı. Peki, Masumlar Apartmanı neden yayınlanmadı? Masumlar Apartmanı 17. Bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

MASUMLAR APARTMANI 17. BÖLÜM NEDEN YOK?

Masumlar Apartmanı 17. Yeni bölümü 5 Ocak 2021 Pazartesi akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanmadı. Masumlar Apartmanı yeni bölümü, TRT’nin yeni yıl yeni dönem reklam anlaşmalarını sürdürmesi nedeniyle ekranlara gelmedi. Hemen her dizide olduğu gibi Masumlar Apartmanı dizisine de 1 hafta ara verildi.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Masumlar Apartmanı’nın TRT 1 ekranlarında 17. Yeni bölümüyle ne zaman yayınlanacağı da büyük bir merakla araştırılıyor. Dizinin önümüzdeki hafta Salı akşamı (12 Ocak Salı) yeni bölümüyle ekranlara gelmesi bekleniyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.