Bu akşam Sadakatsiz dizisi 9. yeni bölüm var mı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, koronavirüs salgını nedeniyle geçtiğimiz hafta yeni bölümüyle yayınlanmamıştı. Sadakatsiz dizisinin sevenleri, dizinin bu akşam 9. Bölümüyle ekranlara gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Sadakatsiz bu akşam var mı? Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman? Sadakatsiz 9. Yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı?

Sadakatsiz dizisi, geçtiğimiz hafta yeni bölümle ekranlara gelmemişti. Peki, dizinin bu akşam yeni bölümü var mı?

Sadakatsiz dizisinden geçtiğimiz hafta yapılan açıklamada, “Değerli izleyicilerimiz; Pandemi sebebiyle ne yazık ki bu akşamki yayınımıza kısa bir sağlık arası veriyoruz. Haftaya görüşmek üzere” ifadeleri kullanılmış ve dizinin yeni bölümü yayınlanmamıştı. Sadakatsiz 9. Bölümü merakla bekleyen dizi severler, bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümle diziyi seyredebilecek. Sadakatsiz son bölümde neler olmuştu?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Asya ile Volkan’ın arasındaki savaş, herkesin hayatını değiştiren bir yıkımla sonuçlanır. Bundan sonra herkesin yazacak yeni bir hikayesi vardır, ancak önlerinde açılan sayfayı doldurmak kimse için kolay olmayacaktır. Volkan ve Asya’yı bambaşka hayatlara savuran mücadele artık tamamen bitmiş midir? Yoksa baştan yazacakları hikaye, onları günün birinde yeniden aynı sayfada buluşturacak mıdır?

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.