Buçe Buse Kahraman Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna katıldı

Son olarak Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandıran güzel oyuncu Buçe Buse Kahraman TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna katıldı.

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları dizisi Uyanış Büyük Selçuklu, izleyicilere tarih yolculuğu yaşatmaya devam ediyor. Yayınlandığı her bölümüyle izlenme rekorları kıran ve büyük çoğunlukla da reyting şampiyonu olan dizi, adından söz ettirmeyi de sürdürüyor. İzleyicileri adeta ekranlarının başına kilitleyen dizi, bir yandan da oyuncu kadrosunu güçlendiriyor. Son olarak Yasak Elma dizisinde Lila karakterine hayat veren güzel oyuncu Buçe Buse Kahraman da Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Peki, Buçe Buse Kahraman kimdir, nereli, kaç yaşında? Buçe Buse Kahraman Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde hangi karakteri canlandıracak?

BUÇE BUSE KAHRAMAN KİMDİR?

Buçe Buse Kahraman 1 Nisan 1996 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Lise yıllarından beri oyuncu olmak isteyen oyuncu, 9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü kazanmıştır. Kariyerine 2017 yılında rol aldığı Kötü Çocuk filmiyle başlayan Kahraman, daha sonra Çarpışma dizisinde Meltem karakterini canlandırmıştır. Yasak Elma dizisinin kadrosuna 3.sezondan itibaren dahil olan oyuncu, Lila karakteriyle ekranlarda yer almaktaydı. Buçe Buse Kahraman, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna dahil oldu. Buçe Buse Kahraman’ın hangi karakteri canlandıracağı ise henüz netlik kazanmadı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.