Buket Aydın: Beni çamurun içine çekmek için uğraşıyorsunuz

Kanal D ekranlarında ana haber bülteni sunan ve daha sonra işinden istifa ederek ayrılan Buket Aydın, 7 yıllık eşinden de tek celsende boşanmıştı.

Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile magazin kameralarına yakalanan Buket Aydın hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Yeni Birlik gazetesi yazarı Aslı Sertdemir ortaya attı. Sertdemir sosyeteyi sarsan aldatma olayının detaylarını isim vermeden anlattı. Yazıda kastedilen kişilerin Buket Aydın, Emir Sarıgül, Gülşah Saraçoğlu ve Nuri Ensari olduğu iddia edildi.

İddiaya göre, Buket Aydın Emir Sarıgül’ün Gülşah Saraçoğlu’nun ex aşkı işadamı Nuri Ensari ile aldatmıştı.

BUKET AYDIN’DAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Buket Aydın, “Ben özel hayatım hakkında konuşmayacağım dedikçe siz beni çamurunuzun pisliğinizin içine çekmek için uğraşıyorsunuz. Beni çekemeyen benden nefret eden herkes kinini hasetini salak saçma haberler üzerinden kusuyor. Görüyorum ki sizi medyadaki varlığım aşırı derecede rahatsız etmiş. Beni magazin figürü haline getirip “aklınızca” haber arenasından silmeye çalışıyorsunuz. Kadına şiddetin başka bir türüne maruz kalıyorum. Haberciler arasında evliyken boşanan tek ben değilim son da ben olmayacağım. Fakat benim hayatımı abartmakta üstünüze yok. Kapalı kapılar ardında “Neler neler” döndürenler çok saygın diye övülürken ben kasıtlı olarak sürekli saldırıya maruz kalıyorum. Bunun sebebi belli; ben bu haberleri göreyim gördükçe medyadan soğuyayım. Ama ne yazık ki bunu başaramayacaksınız. Önemli olan para karşılığı haber yapan operasyonel medya siteleri değil; izleyicidir. Halk nezdinde etkim ortadadır. Bunu nasıl devam ettirdiğimi önümüzdeki günler size gösterecektir. Masa başında eline bilgisayar alanın iftira atması bence sizlerin de içini acıtmalı zira herkesin başına gelebilir. Yasal hakkımı bu sefer sonuna dek arayacağımı belirtiyorum. İşin bundan sonraki kısmını önce Allah’a sonra avukatım Altın Mimir’e havale ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.