Bülent Ersoy’un bu sözleri Ajda Pekkan’ı çok kızdıracak

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün Nişantaşı’ndaki bir kürkçüde objektiflere yakalandı. Bağışlayacağı kürkleri istemeyen Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı hakkında konuşan Ersoy, vakfın kendisi üzerinden reklam yaptığını söyledi. Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı’nı adeta topa tutan Ersoy’un hedefinde Ajda Pekkan da vardı. Açıklamalarında dobra cümleler kullanan Diva Bülent Ersoy, “Ajda Pekkan hayvanlara bayılır ama o da kürk giydi. Hatta zamanında Zeki Müren, Müzeyyen Senar bile giydi” diyerek kendisini savundu.

“TÜRKAN SAYLAN’I ÇOK SEVERDİM”

Snob Magazin’in haberine göre; Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı’nı topa tutan Ersoy, Covid-19 aşışı, hayatının kitaplaştırılması ve kendi hayatını konu alan filmde oynayıp oynamayacağını hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu “Türkan Saylan hanımı çok severdim, çok saygı duyardım, bu emaneti devralanların, işletmenin bağnazlığı” sözleriyle kendisini savunup, artık kimseye bir şey vermeyeceğini açıklayan ünlü sanatçı, kendisine biçilen ‘hayvan sevmiyor’ imajına ise tepki gösterip şöyle konuştu:

‘AJDA PEKKAN DA KÜRK GİYİYOR’

“Artık kimseye eşyalarımı vermeyeceğim. Benim iyi niyetimi böyle reklam aracı olarak kullandıklarını hissettim. Benim insanlığımı, benim o iyi niyetim yanlış yorumlandı. Şimdi hiçbir şey vermeyeceğim kırılmadım kendileri düşünsünler. Bu bir sektör, büyük Atatürk bile kullanmış, Ajda hanım öyle böyle hayvan sevgisi olan bir insan, içi titrer o da kürk giydi resimleri var. Müzeyyen abla, Zeki Müren hepsi giydiler. Kimse diyemez ki hayvan sevmiyor, sevmez olur muyum? Onlar Allah’ın yarattığı dili olmayan varlıklar. Türkan Saylan hanımı çok severdim, çok saygın duyardım, bu emaneti devralanların, işletmenin bağnazlığı. Ne alaka yani?”

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.