Burcu Özberk ve İlhan Şen’in samimi görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu

Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncuları İlhan Şen ve Burcu Özberk’in samimi görüntüleri sosyal medyanın gündeminde geniş yer buldu. Hem #İlhanŞen etiketi hem de #BurcuÖzberk etiketi Twitter’da üst sıralarda yer aldı. İkilinin hayranlarını, sevgilerini dile getirdi. Sosyal medya kullanıcıları, Burcu Özberk İlhan Şen sevgili mi sorusunun da yanıtını aramaya başladı.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncularına, hayranlarının sevgisi bitmiyor. Başrollerinde İlhan Şen (Ozan) ve Burcu Özberk’in (Esra) yer aldığı dizi sosyal medyada da geniş yankı buluyor.

Dizinin başrolleri, geçtiğimiz gün birlikte samimi pozlar verdi. Verdikleri pozlar ve videoda söylenenler, sosyal medya platformu Twitter’da binlerce kişi tarafından beğenildi ve paylaşıldı.

Burcu Özberk ve İlhan Şen’in hayranları, çifti birbirlerine çok yakıştırdıklarını dile getirdi. İkilinin samimi halleri, Burcu Özberk İlhan Şen sevgili mi sorusunu da akıllara getirdi.

Aşk Mantık İntikam dizisi, Cuma akşamları FOX TV ekranlarında yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Hem dizi severler hem de Burcu Özberk ve İlhan Şen’in hayranları, diziyi büyük bir heyecan ve ilgiyle takip ediyor.

İşte Burcu Özberk ve İlhan Şen’in sosyal medyada geniş yer bulan o videosu

 

Burcu Özberk kimdir?

Burcu Özberk, 12 Aralık 1989’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan[1] Özberk, İlk ekran deneyimini 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamış, bu dizide Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır.

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri kariyerinde dönüm noktası olmuştur. Erdal Beşikçioğlu’nun Tatbikat Sahnesi’nde Marquis de Sade Quills ve Woyzeck Masalı adlı oyunlarda rol almıştır.

İlhan Şen kimdir?

İlhan Şen, 19 Aralık 1987 yılında Bulgaristan’da doğmuştur. İlhan Şen ailesi ile birlikte 2 yaşında iken İstanbul’a yerleşmiştir. İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul’da tamamlamış ardından üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır.

2008 yılında katıldığı Türkiye’nin en iyi model yarışmasında finalist oldu ancak En İyi Mayo Modeli seçildi. 2009 yılında ise Türkiye’nin En İyi Modeli seçildi. Daha sonra Bulgaristan’da düzenlenen Dünyanın En İyi Modeli yarışmasında Türkiye’yi temsil etti ve Avrupa’nın En İyi Modeli seçildi. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine Şahin Tepesi adlı dizi ile adım atmıştır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.