Burj Khalifa’ya CZN Burak’ın fotoğrafı yansıtıldı, görüntüler rekor kırdı

Dünyanın en büyük binası olan Burj Khalifa’ya (Burç Halife) restoran açan ünlü şef CZN Burak’ın fotoğrafı, adıyla birlikte binanın cephesine yansıtıldı. CZN Burak’ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraf ise kısa süre içerisinde yüzbinlerce kişi tarafından hem beğenildi hem paylaşıldı hem de takdir topladı.

Dünyaca ünlü Burj Khalifa binası bugün Türkiye’de farklı bir şekilde gündeme geldi. CZN Burak olarak nam salan ünlü şef Burak Özdemir, bu binaya Ortadoğu’nun en büyük restoranını açtı. Yaşanan bu gelişmenin ardından CZN Burak’ın fotoğrafı binanın cephesine yansıtıldı. Görüntüler kısa süre içerisinde Türkiye’de birçok sosyal medya kullanıcı tarafından takdir toplarken yüzbinlerce beğeni ve paylaşım aldı.

CZN BURAK KİMDİR?

Burak Özdemir, 24 Mart 1994 tarihinde dünyaya geldi. Takma adı CZN Burak olan Burak Özdemir, Hatay Medeniyetler Sofrası Aksaray’ın sahibi bir Türk şef ve restoratör. Türk yemek tarifleri hazırlama ve sunma tekniği onu internette ünlü yaptı. Açık Öğretim Fakültesinde eğitimini sürdüren Burak Özdemir, küçük yaşta dede mesleğini sürdürmeye karar verdi.

Hatay’da dedesine ait olan küçük bir lokantayı işletmeye başladıktan sonra İstanbul’da da şube açtı. Sosyal medyada paylaştığı video ve resimlerle ile sosyal medyanın yeni fenomeni olan Burak Özdemir, bu sayede Hatay Medeniyetler Sofrası’nı sosyal medyada popüler hale getirmeyi başardı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.