Çağla Şikel Kaan Yıldırım ile aşk iddialarına yanıt verdi

Güzel Sunucu Çağla Şikel, son zamanlarda Hadise’den ayrılan Kaan Yıldırım’la hakkında çıkan aşk dedikodularına Instagram hesabından yaptığı paylaşımla açıklık getirdi. Çağla Şikel Kaan Yıldırım sevgili mi, aşk mı yaşıyor? Sorusunun cevabı merak ediliyordu. Çağla Şikel’den gelen açıklama, dedikodulara son verdi!

Kaan Yıldırım ile Hadise aşkı adeta çıkmaza girmiş ve ikili zaman zaman ayrılıp zaman zaman da barışmışlardı. Aradığı aşkı Mehmet Dinçerler’de bulan Hadise, geçtiğimiz günlerde bu aşk iddiaları ile gündeme gelmişti.

Kaan Yıldırım ise ünlü sunucu Çağla Şikel ile görüntülenmiş ve ikili arasında aşk dedikoduları çıkmıştı. Çağla Şikel ile Kaan Yıldırım arasında yaşandığı iddia edilen aşk dedikodusu magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Çağla Şikel bu dedikodulara Instagram hesabından yaptığı paylaşımla açıklık getirdi. İkili, Alaçatı’daki bir mekanda samimi bir şekilde eğlenirken görüldü. Çiftin dün de Urla’da baş başa yemek yediği anlar ortaya çıktı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen iddia sonrasında Çağla Şikel, suskunluğunu bozdu. ‘Aşk’ haberlerini yalanlayan ünlü manken, sosyal medya hesabından kısa ve net bir açıklama yaptı. Şikel, “Hayatımda biri olursa size söylerim.” mesajını paylaştı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.