Home Magazin Can Bonomo ve Öykü Karayel’in oğlu Roman beğeni yağmuruna tutuldu

Can Bonomo ve Öykü Karayel’in oğlu Roman beğeni yağmuruna tutuldu

0
47

Ünlü oyuncu Öykü Karayel ile Ünlü Şarkıcı Can Bonomo’nun çocukları Roman, sosyal medyada ilgi odağı oldu. Can Bonomo, oğlu Roman ile fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Çiftin çocukları beğeni yağmuruna tutuldu.

2018 yılında Öykü Karayel ile hayatını birleştiren Can Bonomo, evliliğin meyvesi çocukları Roman’ı sosyal medya hesabından paylaştı. Kucağına aldığı pozu Instagram hesabından paylaşan Bonomo’nun fotoğrafına büyük ilgi vardı.

Özel yaşamını magazin basınından uzakta yaşamayı tercih eden 2018 yılında oyuncu Öykü Karayel ile nikah masasına oturan Can Bonomo, beğeni toplayan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Geçtiğimiz nisan ayında oğlu Roman’ı kucağına alarak ilk kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü şarkıcı Can Bonomo, oğlu Roman’la verdiği bir pozu Instagram’dan takipçilerinin beğenisine sundu.

Ünlü şarkıcı, o karenin altına İngilizce “Güçlü sincap Romulus” notunu düştü. Bonomo ve minik Roman’ın pozu takipçilerinden kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Sosyal medya kullanıcıları ‘babalık çok yakışmış ya’, ‘Ama siz çok güzelsiniz’ ve ‘O kadar güzelsiniz ki baba oğul’ gibi yorumlarda bulundu.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.