Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta kimdir, kaç yaşında, nereli?

Bir proje için İtalya’ya giden oyuncu Can Yaman, bulunduğu ülkeden sevgilisi ile birlikte döndü. Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta sosyal medyada da ilgi gördü. Camiye giren Diletta Leotta başörtüsü de taktı. Görüntüler büyük beğeni topladı. Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta kimdir, kaç yaşında, nereli?

Can Yaman, İtalya’ya reklam çekimleri için gitmiş daha sonra da dizi projeleri kapsamında görüşmeler yapmıştı. Sevgilisi ile birlikte İstanbul’a gelen Yaman Diletta Leotta’yı gezdirdi. Diletta Leotta camiye giderek poz verdi. Görüntüler sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Ünlü oyuncu Can Yaman, İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile uzun süredir aşk yaşıyor. Diletta Leotta’nın iş insanı Ryan Friedkin ile öpüşmesine kayıtsız kalan Yaman, sevgilisini ailesiyle tanıştırdı.

Boğaz havası aldılar

Ailesi ve sevgilisiyle Boğaz turu yapan Yaman’ın neşeli halleri dikkat çekti. Güldem Yaman’ın müstakbel gelini Diletta Leotta ile samimi pozu beğeni topladı.

Yaman ile Leotta’nın yakın zamanda evlilik kararı alabileceği konuşuluyor.

Diletta Leotta kimdir?

Diletta, 1991’de İtalya’nın Sicilya Özerk Bölgesi’nde yer alan Katanya isimli küçük bir şehrinde doğdu. … Dilette Leotta kariyerine Sky Sport’ta 2. Lig maçlarını anlatarak başladı. İtalya’nın özel Spor yayınlarını yapan ve abonelikle sistemiyle çalışan Dazn kanalına geçmesiyle 1.Lig maçlarıyla ilgili yayınlarına başladı.29

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.