Canan Kaftancıoğlu’nun kardeşi kimdir, adı nedir?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun kardeşinin gözaltına alındığı gündeme düştü. Yaşanan bu gelişmenin ardından ise Canan Kaftancıoğlu’nun kardeşinin kim olduğunu merak edenler kendisini araştırmaya başladı. Canan Kaftancıoğlu’nun kardeşi kimdir, adı nedir? Canan Kaftancıoğlu’nun kardeşi neden gözaltına alındı? Tutuklandı mı, serbest mi bırakıldı, suçu nedir?

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun kardeşinin gözaltına alındığı bildirildi. Haberin sosyal medyada da yayılmasının ardından kişi hakkında araştırmalar yoğunlaştı. Canan Kaftancıoğlu’nun kardeşinin neden gözaltına alındığı merak konusu oldu. Öte yandan, kendisinin kim olduğu adının ne olduğu ve gözaltına mı olduğu yoksa serbest mi bırakıldığı merakla araştırılıyor. İşte merak edilen detaylar…

Canan Kaftancıoğlu’nun kardeşi kimdir?

Canan Kaftancıoğlu’nun kardeşi 41 yaşındaki C.Ş. Ordu’da bir hastanede yönetici olarak görev yapıyordu. Hizmet Nedeniyle Güveni Kötüye Kullanmak suçundan hakkında yakalama kararı bulunan C.Ş. yakalanarak gözaltına alınmıştı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.