Home Bilim ve Teknoloji Chiliz (CHZ), Verasity (VRA) ve Klever (KLV) artışları, mart ayında Bitcoin’i geçti

Chiliz (CHZ), Verasity (VRA) ve Klever (KLV) artışları, mart ayında Bitcoin’i geçti

0
133

Kripto paraların şahı konumunda olan Bitcoin, Mart ayında üç kripto paranın yükselişine yetişemedi. Chiliz (CHZ), Chiliz (CHZ), Verasity (VRA) ve Klever (KLV) Bitcoin’e nazaran muhteşem bir yükseliş gösterdi. Peki, CHZ VRA ve KLV yükselişi devam edecek mi? Bitcoin’deki düşüş sürecek mi?

Üç altcoin de Mart ayında Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi ve daha fazla gelir elde etmesi bekleniyor. Bitcoin’in fiyatı, Chiliz, Verasity ve Klever gibi altcoinlerin yılbaşından bugüne kazançlarından çok da farklı değil. Bu kripto para birimleri sırasıyla %2260, %2880 ve %877 artmış olsa da parabolik operasyonun yakında devam edeceğini gösteriyor.

Bu temel seviyeler aynı kalırsa, Chiliz fiyatları tekrar yükselebilir

Chiliz fiyatı, düşüş eğilimi gösteren bir teknik model olan azalan bir üçgen modelinde konsolide oluyor. İki talep engeli kaldırılırsa, bu ayarın %47 düşmesi bekleniyor.

Chiliz’in devasa boğa piyasasını canlandırabilecek ilk destek seviyesi, 0.46 $ ‘lık% 78.6 Fibonacci geri çekilmesidir. Bu engel aşılırsa,% 0,26 Fibonacci geri çekilme seviyesi, alıcılara ivme kazanmak ve CHZ fiyatını bir boğa piyasasında yeniden ortaya çıkmaya zorlamak için yeterli zaman sağlayacaktır.

Düşüş durumunu geçersiz kılmak için Chiliz fiyatının 0,58 doların üzerinde kapanması gerekiyor.

Ancak, zafer kazanılırsa hedef 0,26 dolar olacaktır. Bu seviyenin altında bir kırılma, 6 saatlik grafikte 0,21 $ ‘dan 200 basit hareketli ortalamaya (SMA) kadar 20 saatlik bir getiriyi tetikleyebilir.

Parçalı fiyatlar, fiyat artışlarının %77’si için ivme sağlayabilir

12 Mart’tan itibaren Verasity’nin fiyatı 4 günde yaklaşık% 340 artarak bir bayrak direği oluşturdu. 0,02 Dolarlık yerel zirveye ulaştıktan kısa bir süre sonra, altcoinler konsolidasyona girdi ve bir işaret oluşturdu. Bu aşamada, VRA fiyatına bir dizi düşük yüksek ve daha düşük düşükler oluşturan bir alçalan paralel kanal denir.

Bu ayar bir devam modelidir ve 0.019 $ ‘lık çıkış noktasında bayrak direğinin yüksekliğine eklenen% 77 oranında artması beklenmektedir. Hedef, VRA’yı 0,034 dolara ayarlar.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.