Cinsiyet değiştiren Elliot Page, yeni halinin fotoğrafını paylaştı

Kanadalı ünlü oyuncu Elliot Page cinsiyet değiştirdikten sonraki halinin ilk fotoğrafını takipçileri ile paylaştı. Yeni halini sosyal medya hesabı Instagram’da paylaşan Elliot Page, takipçilerine bir de mesaj verdi.

Elliot Page, 2007 yılında gösterime giren Juno adlı filmdeki performansı ile Oscar’a aday gösterilmiş ve adını daha geniş kitlelere duyurmuştu. Hayran kitlesi de artan Kanadalı Oyuncu Elliot Page, trans erkek olduğunu açıklamış ve daha sonra da cinsiyet değiştirme kararı almıştı. Elliot Page, kararını uyguladı ve cinsiyet değiştirdi. Yeni halini takipçileri ile paylaşan Page, bir de toplumsal mesaj vermeyi ihmal etmedi.

“BİRBİRİNİZİN YANINDA OLUN”

Değişimini anlatan bir yazı kaleme alan 33 yaşındaki oyuncu, hayranlarını şaşırtan karar sonrası sosyal medyadan ilk paylaşımını yaptı. Gözlük ve şapka taktığı bir fotoğraf paylaşan Page’in yüz hatlarının daha maskülen görünmesi dikkat çekti. Page fotoğrafın altına, “Kalbimin en derinlerinden teşekkür ediyorum. Sizin sevginiz ve desteğiniz en büyük hediye. Güvende kalın. Birbirinizin yanında olun. Eğer mümkünse ‘transanta’ ve ‘translifeline’i destekleyin. 2021’de görüşmek üzere. Elliot” notunu düştü.

elliot page yeni hali
Elliot Page yeni hali

Cinsiyet değiştiren Elliot Page, yeni imajıyla ilk kez fotoğraf paylaştıPage, 2018’den bu yana dansçı Emma Portner’la evliliğini sürdürüyor.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.