Çukur 106. Son bölüm (4. Sezon 13. Bölüm) Show TV sansürsüz HD izle

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, 7 Aralık Pazartesi akşamı 106. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Çukur 106. Bölümü (4. Sezon 13. Bölüm) kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler dizinin son bölüm izleme linkini arıyor. Çukur 106. Son bölümde Selim Koçovalı’nın ölüm sahnesi izleyenleri duygulandırdı. Çukur 106. Son bölüm (4. Sezon 13. Bölüm) sansürsüz tek parça HD Show TV izle.

Show TV ekranlarının ve Pazartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Çukur, yine efsane bir bölümle izleyicilerinin karşısına çıktı. 106. Bölümüyle yayınlanan Çukur’da Selim Koçovalı’nın ölüm sahnesi, izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Çukur 106. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin son bölüm izleme linkini internette araştırmaya başladı. Çukur 106. Son bölüm (4. Sezon 13. Bölüm) tek parça sansürsüz HD izleme linki detaylar haberimizde…

ÇUKUR 106. BÖLÜM ÖZET

Çukur 4. Sezon 14. Bölümünde (106. Bölüm); Çağatay’ın kurduğu tuzakla Koçovalılar’a büyük bir ateş düşecek ve Selim, Yamaç’ın kucağında son nefesini verecek. Koçovalı ailesi Selim’in ölümüyle derinden sarsılırken Akın, babasının acısıyla saldırıya geçecek. Koçovalılar kaybettikleri oğullarının yasını tutarken Çukur onları yalnız bırakmayacak ve Selim’in cenazesinde duygu yüklü anlar yaşanacak. Ogeday’ın geri dönmesi ile bir anda elindeki büyük kozu kaybeden Çağatay ise kendisini Cengiz’in hedef tahtasında bulurken, işleri lehine çevirmenin yollarını arayacak. Koçovalı ailesi Selim’in kaybıyla yüzleşmeye çalışırken abisinin intikamını almaya yemin eden Yamaç, Cengiz’e hiç beklemediği bir darbe indirecek.

ÇUKUR 106. BÖLÜM İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.