Çukur 109. Yeni bölüm (4. Sezon 17. bölüm) sansürsüz Show TV CANLI full izle!

Show TV ekranlarında yayınlanan ve Pazartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Çukur, 28 Aralık Pazartesi akşamı 109. Bölümüyle (4. Sezon 17. bölüm) izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan her bölümüyle dizi severleri adeta ekranlarının başına kilitleyen dizide bu akşamki bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Çukur 109. Bölümü canlı izlemek isteyenler, dizinin izleme linkini internette araştırmaya başladı. Çukur 109. Son bölüm tek parça Show TV sansürsüz izle! Çukur 109. Bölümde neler olacak? Çukur 109. Yeni bölüm fragmanı izle!

Çukur efsanesi Show Tv ekranlarında devam ediyor. Dizi severlerin en çok ilgiyle izlediği dizi 28 Aralık Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. Çukur son bölümde neler oldu? Yeni bölümde neler olacak? Çukur yeni bölüm izleme linki detayları haberimizde! Çukur 4. Sezon 16. Bölümünde (108. Bölüm); Koçovalılar ve Erdenetler arasındaki savaşa yeni katılan Kulkan, Çukur’un karşısına hiç beklemedikleri yerlerde çıkarken bir yandan da Nehir ve Efsun’u rehin tutmaya devam edecek. Güçlerini birleştiren Nehir ve Efsun, Erdenetler’in elinden kurtulmak için harekete geçecek. Bir süredir Çukur’u uzaktan takip eden Nedim’in Koçovalılar’dan sürpriz bir isteği olacak. Cengiz Erdenet’i bitirmeye bir adım daha yaklaşan Yamaç, Kulkan’ın hiç beklenmeyen hamlesiyle bir kez daha çok zor bir tercihle karşı karşıya kalacak.

ÇUKUR 109. BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR 109. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yamaç ve Cengiz’in konuşmasının gerilimi artırdığı tanıtımda Koçovalılar ve Erdenetler arasındaki savaşta yeni hamleler yapılıyor. İki tarafın da harekete geçtiği görülürken Yamaç’ın, Cengiz Erdenet maskesi takarak bankaya girdiği anlar büyük merak uyandırıyor. Yamaç’a hesap soran Karaca’nın sözleri ise dikkat çekiyor.

ÇUKUR 109. BÖLÜM CANLI İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.