Çukur 110. Bölüm Show TV Canlı, Youtube, Puhu Tv sansürsüz izle!

çukur yeni bölümde neler olacak? Çukur bu akşam var mı yok mu? Çukur 110. Bölüm (4. Sezon 18. bölüm) tek parça hd kesintisiz canlı izle!

0
282

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, birçok dizinin yeni reklam anlaşmalarının yapılması ve dizilere ara verilmesine rağmen bu akşam (4 Ocak 2021 Pazartesi) yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Çukur yeni bölümü canlı Show tv youtube ile izlemek isteyenler de konuyu internette araştırmaya başladı. Biz de haberimizde çukur yeni bölüm izleme linki vermiş olacağız haberimizin detaylarını inceleyerek çukur yeni bölüm sansürsüz izleme linkine erişebilirsiniz. Çukur yeni bölümde neler olacak? Çukur bu akşam var mı yok mu? Çukur 110. Bölüm (4. Sezon 18. bölüm) tek parça hd kesintisiz canlı izle! Çukur yeni bölümde Kulkan Ogeday için harekete geçiyor! Ogeday’ı kurtarmak için harekete geçen Kulkan’ın çukura düştüğü anlar dikkat çekti. Yamaç’ın Cengiz’e iki bilmece sorduğu Çukur 4. sezon 18. bölüm fragmanında Cengiz’in yapacağı hamle merak konusu oldu. Çukur yeni bölümü ile 4 Ocak Pazartesi akşamı diziseverler ile buluşacak.

Çukur 4. Sezon 18. Bölüm izlemek isteyenler Show Tv youtube puhu tv izleme linki haberimizde! Çukur son bölüm izlemek isteyenler kaçıranlar izleme linkini internette araştırmaya başladı. Çukur son bölüm tek parça sansürsüz izle! Çukur’da bu hafta neler olacak? Çukur Kulkan Erdenet Yamaç arasında neler yaşanacak?

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Koçovalılar ve Çukur, Efsun ve Nehir’i kurtarmak için harekete geçerken, Yamaç zorlu bir sınav verecek. Nefeslerin tutulduğu bu anlarda neler olduğu merak konusu olacak. Cengiz, son yaşadığı olaylardan sonra Kulkan’ın da yardımıyla yeniden ayağa kalkacak. Hiç olmadığı kadar öfke dolan Erdenetler, hız kesmeden yaptıkları hamlelerle bütün Çukur’u büyük bir tehlikenin içine sokacak. Bir yandan Erdenetler ile mücadele ederken diğer yandan mahallede yaşanan sürpriz gelişmelerle ilgilenen Yamaç, Cengiz’i köşeye sıkıştıracak planını devreye sokacak. Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar, Erdenet ailesinden sürpriz bir ismin sonunu getirecek ilk adımı atacak.

ÇUKUR İZLE!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here