Home Medya Çukur 117. Bölüm fragmanı izle! Çukur 116. Son bölüm Show TV Puhu...

Çukur 117. Bölüm fragmanı izle! Çukur 116. Son bölüm Show TV Puhu sansürsüz izle

0
344
çukur 117 bölüm fragmanı izle

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur 15 Şubat 2021 Pazartesi akşamı yeni bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Çukur 117. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı izle! Çukur 116. Son bölüm Show TV Puhu TV Youtube sansürsüz full izle. Çukur 4. sezon 24. bölüm izle.

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur, Pazartesi akşamları izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Son zamanlarda farklı bir senaryo içerisine giren Çukur 116. Bölümüyle yayınlandı. Çukur 116. Son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler dizinin izleme linkini arıyor. Çukur 116. Bölüm full sansürsüz izle. Çukur 117. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 117. Bölüm fragmanı izle.

Çukur 116. Bölümde neler oldu?

Yamaç mahallede geçmişi ararken şaşırtıcı yeniliklerle karşılaşacaktır.

Bir süre etrafında olup biteni anlamaya çalıştıktan sonra Cumali ile tanıştığı zaman kendisinin de çok değiştiğini görecektir. İki kardeş arzularının özlemini çektiğinde, yılların tecrübesi merak konusu olacaktır.

Eğimin geri geldiğini duyan Kulkan, Efson’s Ace’i kullanmak için harekete geçecek. Yakın çevredeki amcanın kurduğu yeni düzenin detayları yavaş yavaş su yüzüne çıkacak olsa da yanında olanlar ile ona karşı çıkanlar arasındaki fark ortaya çıkacaktır.

Koçovalı evleri ve çevresindeki alanların dengesinin değişmesi herkesi şaşırtacak. Umarım Yamaç ve Amca arasındaki ilk görüşme merakla doludur.

Çukur 116. Bölüm izle

Çukur 117. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 117. Bölüm fragmanı da merak konusu oldu. Çukur 117 bölüm fragmanı için yukarıdaki bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.