Çukur 119. Son bölüm Show TV, Youtube, Puhu TV sansürsüz izle

0
319

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi, yepyeni bir bölümle 8 Mart Pazartesi günü yayınlandı. Çukur 119. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler konuyu araştırıyor. Çukur 119. Son bölüm (4. Sezon 27. bölüm) tek parça full Show tv , Puhu TV youtube izle! Çukur 120. Bölüm yeni fragman ön izleme yayınlandı mı izle!

Çukur dizisi Show TV ekranlarında izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Dizi son olarak, 8 Mart Pazartesi akşamı 119. Bölümüyle ekranlara geldi. Çukur 119. Bölüm yine izleyicileri ekranlarının başına kilitledi. Dizinin son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyen linki aramaya başladı.

Yeni bölümde neler olacak?

Tanıtımda, Vartolu ile yüz yüze görüşen gazeteci kadın dikkat çekti ve Yamaç ile Amca birbirlerine meydan okudu. Yamaç, Efsun’a hayatını anlatmaya çalışırken Efsun’un korku dolu anları büyük merak uyandırdı.

Çukur 119. bölüm izle

Çukur son bölümde neler oldu?

Çukur final bölümünde yaşananlar, 4. sezonun 26. bölümünde (118. bölüm) Yamaç ile Efsun arasındaki karşılaşmayı heyecanla bekliyor ve ikili arasındaki çatışma heyecanlı bir an yaşayacak. Yamaç’tan kurtulan Kulkan, son galibiyetini amcasına karşı oynayacak. Yamaç, ailede olan her şeyi ve toplumdaki değişikliklerin ardındaki nedenleri anlayacaktır. Vartolu bir yandan Yamaç’ı kaybetmekten korkarken, bir yandan da bildiği her şeye inanarak amcasının verdiği muhteşem eylemleri gerçekleştirecekti. Çukur’daki manzarayı gördükten sonra yamaç Amca’dan geçecek ve yan tarafını seçecektir. Bu durum Çukur için yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Çukur 120. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisinin 119. bölümünden sonra 120. bölüm fragmanı da araştırılıyor. Ancak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Çukur 120. bölüm fragmanı yayınlandığında haberimiz güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here