Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur, 11 Ocak Pazartesi akşamı merakla beklenen bir bölümle dizi severlerin karşısına çıkacak. Çukur, 11 Ocak 2021 Pazartesi akşamı 111. Bölüm (4. Sezon 19. bölüm) fragmanı da yayınlandı. Çukur 4. Sezon 19. Bölümde neler olacağını merak edenler konuyu araştırıyordu. Merakla beklenen fragman yayınlandı. Çukur yeni bölümde neler olacak? Çukur 4. Sezon 19. Bölüm fragmanı izle! Çukur 111. Bölüm fragmanı izle!

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur, Pazartesi akşamları yayınlanan yeni bölümleriyle dizi severleri adeta ekranlarının başına kilitliyor. Merakla beklenen Çukur’un 11 Ocak 2021 Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 4. Sezon 19. Bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen yeni bölümde neler olacak? Çukur 111. Bölümde neler yaşanacak?

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Erdenetler’in sonunu getirmek için hız kesmeden devam eden Yamaç, bir sonraki hedefe ulaşmak için büyük bir saldırı gerçekleştirecek. Nefesleri kesen bu aksiyon sırasında Yamaç ve Çukur’un başına gelenler merak konusu olacak. Etrafındaki koruma duvarı gittikçe zayıflayan Cengiz, çareyi Çağatay’ı yeniden safına çekmekte bulurken, Çağatay’ın oyunu sürpriz gelişmelere sebep olacak. Ogeday’ın ölümü sonrası Cengiz’e öfkeli olan Kulkan, beklemediği bir yerden yardım teklifi alacak. Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar, Erdenet ailesinden bir ismin daha sonunu getirerek intikamlarına devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here