Çukur Damla kimdir, gerçek adı nedir? Hare Sürel kaç yaşında, nereli?

Çukur Damla (Hare Sürel) kimdir, gerçek adı nedir? Çukur Damla kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Instagram hesabı ne boyu kilosu kaç, evli mi sevgilisi kimdir?

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi, Pazartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Çukur dizisi yeni bölümleriyle reyting rekorlarını alt üst ederken bazı oyuncular da dizi severler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu isimlerden biri de Çukur dizisinde Damla karakterine hayat veren oyuncu oldu. Çukur Damla kimdir, gerçek adı nedir? Çukur Damla Hare Sürel kaç yaşında nereli, sevgilisi kim?

Çukur Damla kimdir?

Çukur dizisinde Damla karakterini canlandıran oyuncu Hare Sürel’dir.

Hare Sürel kimdir?

Bu güzel oyuncu, aslen Samsunlu “Bafra” dan 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Hare Sürel, tiyatroyu ortaokul çağından beri tanıyor ve İstanbul Üniversitesi Ulusal Müzik Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Marmara Üniversitesi’nden “Sinema” dalında yüksek lisans derecesi aldı. 2013-2014 yılları arasında “Medcezir” dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy, Sereni Sarıkaya ve Barış Falay, “Leyla” rolüyle kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. 2015 yılında Mert Fırat, Melisa Sözen Mustafa Uzunyılmaz ve Derya Durmaz ile birlikte rol almıştır. 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan “Poyraz Karayel” dizisindeki Meltem Karayel rolü. Damla rolünü Çukur’da canlandırdı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.