Ana SayfaMedyaDeliha filmi konusu ne? Deliha nerede çekildi? Deliha oyuncuları kim?

Deliha filmi konusu ne? Deliha nerede çekildi? Deliha oyuncuları kim?

Star Tv ekranlarında yayınlanan Deliha filmi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Deliha filminin konusu, oyuncu kadrosu ve nerede çekildiği araştırılmaya başladı. Deliha konusu nedir? Deliha filmi nerede çekildi? Deilha oyuncuları kim? İşte detaylar…

Star TV ekranlarında yayınlan Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı, yeni yıl reklam anlaşmaları nedeniyle, yerini bu hafta Deliha filmine bıraktı. Başrollerinde Gupse Özay, Derya Alabora, Barış Arduç gibi isimlerin yer aldığı Deliha filmini merak edenler de konuyu internette araştırmaya başladı. Deliha film konusu nedir? Deliha nerede çekildi? Deliha oyuncu kadrosunda kimler var?

DELİHA KONUSU NEDİR?

Deliha, hikayesinin merkezine saf, temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan Zeliha’yı alıyor. Zeliha, arkadaşlarıyla bir gün fal baktırmaya gidiyor ve hayatının aşkını çok yakında bulacağını duyunca hayatı tamamen bunun üzerine kurulu hale geliyor. Aynı gün mahallede bir fotoğrafçı dükkanı açılıyor. Oldukça yakışıklı olan Şirinceli Cemil ve kardeşi Cemal de dükkanın sahipleri.10 saniyede merdivenleri inerse hayatının aşkını bulabileceğine inanan ve mahallelinin diline “Deliha” diye düşen genç kadın, dükkana adeta dalıyor ve işler komik bir şekilde karışmaya başlıyor.

DELİHA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Deliha’nın çekimleri İstanbul’un pek çok çeşitli yerinde ve İzmir’in Şirince ile Selçuklu beldelerinde gerçekleştirildi.

DELİHA FİLMİ OYUNCULARI

Gupse Özay

Derya Alabora

Cihan Ercan

Barış Arduç

Zeynep Çamcı

Hülya Duyar

Cenk Durmazel

Korhan Herduran

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.