Ana SayfaMagazinDemet Özdemir, Oğuzhan Koç aşkına Yağmur Tanrısevsin'den hamle!

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç aşkına Yağmur Tanrısevsin’den hamle!

Yılın aşk bombası, magazin dünyasına tam da bomba gibi düşmüştü. Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç aşkı, geçtiğimiz günün en çok konuşulan konularından biriydi. Aşk konusuna bu kez, Oğuzhan Koç’un eski sevgilileri, Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak da katıldı. Demet Özdemir Oğuzhan Koç aşkında neler yaşanıyor? Demet Özdemir Oğuzhan Koç çeşmeden fotoğrafları çekildi! Demet Özdemir Oğuzhan Koç aşkını duyan Yağmur Tanrısevsin ne yaptı? Demet Özdemir Oğuzhan Koç tatil fotoğrafları!

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç aşkı 2021 yılında adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor. Yeni yılın henüz ilk günlerinde magazin dünyasında adlarından sıkça söz ettiren çift, 2021 yılına damga vuracaklarının sinyallerini şimdiden verdi. Demet Özdemir geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, “Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık” ifadelerini kullandı.

TAKİPTEN ÇIKARDILAR

Oğuzhan Koç ile olan aşkı duyulan Demet Özdemir’e bir darbe de arkadaşlarından geldi. Oğuzhan Koç’un eski sevgilileri Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak, ünlü oyuncuyu Instagram’dan takip etmeyi bıraktı.

Özdemir, geçtiğimiz yıl bir eğlence mekanı çıkışında Oğuzhan Koç ile görüntülenmiş ancak haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlamıştı.

Oğuzhan Koç’un beş yıllık ilişkisini bitirdiği Yağmur Tanrısevsin ile Demet Özdemir ise yakın arkadaş.

Sosyal medya hesabından Demet Özdemir’e karşı aşkını ilan eden Oğuzhan Koç, “Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şuan Demet’le güzel bir sürecin arifesindeyiz. Herkese iyi geceler dilerim” dedi.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.