Demet Sağıroğlu’ndan Hilal Kaplan’a: Siyasete alet ettiniz dini, inananları kandırdınız!

Hilal Kaplan, Demet Sağıroğlu’nun bir takipçisi ile konuşmasını paylaşarak Sağıroğlu’nu adeta hedef tahtasına oturtmuştu. Kaplan’ın yaptığı paylaşıma Demet Sağıroğlu’ndan cevap ise gecikmedi. Sosyal paylaşım platformu Twitter’dan Kaplan’a cevap veren Demet Sağıroğlu, “Hilal Kaplan beni hedef göstermiş. Ne denildiğini anlayamayan, ya da işine gelmeyen kadınlar da okusa kaç yazar, okumasa kaç yazar. Ben güyâ İslam ve baş örtüsü düşmanıymışım. Siyasete alet ettiniz dinî, baş örtüsü altında güzelim inananları da kandırdınız. Hâlâ da devam! Yazık!” dedi.

Hilal Kaplan, Demet Sağıroğlu’nun bir takipçisi ile konuşmasının ekran görüntüsünü alarak paylaşımda bulunmuştu. Kaplan paylaşımında, “90’lı yıllar nostaljisini Arnavut kaldırımlarında sürükleyip üzerine tükürmüş. İyi oluyor, “aydınlanıyoruz”..” ifadelerini kullandı.

 

Hilal Kaplan’ın bu paylaşımının ardından ise Demet Sağıroğlu kendisine cevap verdi. Sağıroğlu ise, “Hilal Kaplan beni hedef göstermiş.Ne denildiğini anlayamayan, ya da işine gelmeyen kadınlar da okusa kaç yazar, okumasa kaç yazar. Ben güyâ islam ve baş örtüsü düşmanıymışım. Siyasete alet ettiniz dinî, baş örtüsü altında güzelim inananları da kandırdınız.Hâlâ da devam! Yazık!” dedi.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.