Dimes Personel Alımı ve İş İlanları 2020

İçecek firması Dimes personel alımı için iş ilanları yayınladı. Dimes iş ilanları adresine nereden ulaşılır ve Dimes firması hakkında bilgiler makalemiz üzerinde aktarılmıştır. Dimes iş başvurusu ve iş ilanları için aşağıda gerekli bilgileri alarak Dimes’e iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dimes Personel Alımı Açık Kadrolar

Gıda içecek firması tarafından yayınlanan açık kadrolar ise üretim elemanı, alternatif kanal satış yöneticisi, elektrik teknikeri, iş analisti ve insan kaynakları uzman adayı gibi kadrolar için ilanlar yayınlanmıştır. Dimes firmasında yer alan açık kadrolar haberimizdeki ile değişiklik gösterebilir. Dimes iş ilanları adresine nereden ulaşılır?

Dimes İş İlanları

Gıda içecek şirketi Dimes iş ilanları için adaylar aşağıda verilmiş Dimes kariyer adresine giderek güncel iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu aşamasına geçebilirler. Dimes iş başvurusu için ilgili kariyer adresine üye girişi veya üye kayıt işlemlerinin ardından Dimes iş başvurusu yapabilirsiniz. Adaylar Dimes iş ilanları için aşağıda verilmiş kariyer adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

  • www.kariyer.net/firma-profil/dimes-gida-san-ve-tic-a-s-4882-29765

Dimes Kariyer

DİMES Ailesi olarak, bu ailenin üyesi olmaktan, birbirimize güvenmekten, temel insani değerlere saygılı, tutkulu, istekli, yüksek motivasyonlu ve sürekli kendilerini ve işlerini geliştirmek için mücadele eden yaklaşık 900 kişiyiz…

İnsan Kaynakları vizyonumuz sektörümüzde işbirliği yapmak için en çok tercih edilen ve arzu edilen şirket olmaktır …

İş

DİMES Ailesi’ndeki Doğru iş için doğru kişi yaklaşımına dayanarak kurum kültürümüz ve değerlerimizle uyumlu ve pozisyon için en uygun kabiliyetlere sahip olan kişileri çalıştırmaya çalışıyoruz.

Öncelikle herhangi bir pozisyonda tüm iş arkadaşlarımızda bazı temel yeterlilikleri arıyoruz:

Etik Değerlere Sadakat
Takım Çalışması ve İşbirliği
Müşteri Odaklılık
İş Sorumluluğu
Kalite Odaklılık Çalışma
sürecinde pozisyonun niteliklerine uygun olarak yetkinlik temelli mülakat, genel yetenek testleri ve kişilik envanteri uygular ve en uygun adaylara iş teklifi yaparız. değerlendirme sonucu.

DİMES’te çalışmak isteyen adaylar, aşağıdaki ilgili bölüm veya www.kariyer.net aracılığıyla boş pozisyonlara başvurabilirler.

Kariyer Yönetimi

Kariyer yönetiminde temel amacımız doğru kişiyi doğru pozisyonda istihdam etmek, çalışanlarımızı kendi kariyerlerini şekillendirmek için desteklemek, eğitim vermek ve kariyerlerini geliştirmek için bazı fırsatlar sunmaktır.

Önceliğimiz, şirketimizde eğitim almış ve kariyer planlama koşullarını karşılayan çalışanlarımız arasında yöneticilerin DİMES içindeki konumlarına yönelik ihtiyaçlarımızı karşılamaktır.

Çalışanlarımızın kariyer gelişimini destekleyecek, performanslarını artıracak ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarını sağlayacak eğitim ve gelişim programları düzenliyoruz.

Performans Yönetim Sistemi

Performans Yönetim Sistemi stratejik yönetim ve kişisel gelişim için önemli bir araçtır. Bu nedenle, performansın izlenmesi ve objektif değerlendirilmesi sistemin amaçlarına ulaşmak için kritik öneme sahiptir.

Hedefimiz, verimli bir performans yönetim sistemi kullanarak çalışanlarımıza bazı geliştirme fırsatları sunmak ve motive edici bir ortamda performanslarını arttırmaktır.

DİMES olarak, çalışanlarımızın performansını kişisel hedeflerini ve yetkinliklerini kendi konumlarına göre kullanan bir sistemle değerlendiriyoruz. ” Eğitim ve Gelişim ”, ” Kariyer Yönetimi ” ve diğer bazı süreçlerde yılda iki kez orta ve yıl sonunda yaptığımız kişisel hedef ve yetkinlik değerlendirmesinin sonuçlarını kullanıyoruz.

Ücret ve Yan Haklar

Ücret ve Sosyal Yardım politikamız, çalışanlarımızın yetkinliklerini, görevlerini, sorumluluklarını, iş deneyimlerini ve yüksek performans ödüllendirmeyi dikkate alan bir sisteme dayanmaktadır. Her yıl piyasa ücret faaliyetlerine katılıyor ve ücret yapımızı gözden geçiriyoruz.

DİMES’teki ücretleri, çalışanların görevleri, kurumsal hedeflere katkıları, enflasyon oranı ve sektör ortalamaları dikkate alınarak yılda bir kez artırıyoruz. Toplam ücret paketimiz ücret tabanı, ikramiye, satış primi (satış personeli için), görev bazlı performans primi ve ek avantajlardan oluşmaktadır.

DİMES Ailesine Katılmak İster misiniz?

Meyve suyu sektöründe yarım asırdan fazladır faaliyet gösteren DİMES, eğitimli insan gücüne büyük önem vermektedir.

DİMES, iyi eğitimli, bilgili, genç ve dinamik kadrosuyla her geçen gün büyümekte ve gelişmekte ve geleceğini bu yapı ve organizasyon üzerine inşa etmektedir. DİMES’e iş ve staj başvurusu yapmak için lütfen ilgili formları doldurun, CV’nizi yükleyin ve ” Gönder ‘düğmesine tıklayın. Başvurunuz İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından değerlendirilecek ve uygun görülmeniz halinde sizinle irtibata geçilecektir.

Dimes iş başvuru formu için ise aşağıda verilen adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

  • www.dimes.com.tr/kariyer

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.