Dönence Gece kimdir, gerçek adı nedir? Dönence Gece kıyafetleri!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Dönence dizisinde Gece karakterine hayat veren oyuncu izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Dönence Gece kimdir, gerçek adı nedir? Sümeyye Aydoğan sevgilisi kimdir? Dönence Gece kıyafetleri, burcu nedir, boyu kilosu kaç?

“Dönence” dizisinde Gece karakterini kim canlandırıyor? sorusu sıkça gündeme gelmektedir. Gece karakterini Sümeyye Aydoğan oynamaktadır. İşte Sümeyye Aydoğan hakkında daha fazla bilgi:

Dönence Dizisindeki Gece Kimdir?

Gece, dizide 19 yaşında bir karakteri canlandırmaktadır. Onun en büyük hayali, sevgilisi Miro (Emir) ile birlikte besteledikleri şarkıları geniş bir kitleye ulaştırmaktır. Ancak, hayatı boyunca olduğu gibi yine kız kardeşi için kendi hayallerini ertelemek zorunda kalır. Ailesi, kardeşi için daha sakin ve huzurlu bir ortam sağlamak isteğiyle birlikte, Gece’yi İzmir/Foça’ya taşınmaya zorlar. Peki, Foça’da Gece’yi neler beklemektedir?

Sümeyye Aydoğan Kimdir?

Sümeyye Aydoğan, 1997 yılında doğmuş bir genç oyuncudur ve Talento Menajerlik ajansı ile çalışmaktadır.

Tiyatro alanında olduğu kadar televizyon ve sinema oyunculuğuyla da ilgilenen Sümeyye Aydoğan, kameralar önüne ilk kez “Aile Hükümeti” adlı sinema filmiyle geçmiştir.

Ayrıca “Yaz 96” adlı bir filmde de rol almış olan Sümeyye Aydoğan, şu anda Show TV’de yayınlanan “Kırmızı Kamyon” adlı dizide Menekşe karakterini canlandırmaktadır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.