Dönence Gülce kimdir, kaç yaşında gerçek adı nedir?

Kanal D’nin sevilen dizisi Dönence’de Gülce karakterini canlandıran oyuncu, merak konusu oldu. Diziseverler, Gülce karakteri hakkında internette araştırma yapıyor. Dönence Gülce kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşında aslen nereli? Dönen Gülce hastalığı nedir? Ülkü Hilal Çiftçi boyu kilosu kaç, burcu nedir, sevgilisi kimdir?

“Dönence” dizisinde Gülce karakterini kim canlandırıyor? sorusu sıkça merak edilmektedir. Gülce karakterini Ülkü Hilal Çiftçi oynamaktadır. İşte Ülkü Hilal Çiftçi hakkında daha fazla bilgi:

Dönence Dizisindeki Gülce Kimdir?

Gülce karakteri 17 yaşındadır ve özel gereksinimlere sahip bir bireydir. Gürültü, yüksek ses, kaotik ortamlar, dokunulmak istenmesi ve alıştığı düzenin değişmesi gibi birçok durumdan hızla etkilenir. Tüm bu olumsuzluklara rağmen, olağanüstü bir zekaya, resim yeteneğine ve ezberleme konusundaki olağanüstü yeteneklere sahiptir. İnsanlarla iletişim kurmakta zorluklar yaşayan Gülce için Foça’ya taşınmak hayatını nasıl etkileyecektir?

Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir?

Ülkü Hilal Çiftçi, 11 Ocak 2009 tarihinde Devrek, Zonguldak’ta doğmuş bir çocuk oyuncudur. Dizi, reklam ve sinema oyunculuğu alanlarında deneyime sahip olan Ülkü Hilal Çiftçi, bugüne kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu, performanslarıyla her zaman takdir toplamıştır. Instagram hesabı ise @ulkuhilalciftciofficial’dir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.