Doya Doya Moda 11 Mart puan durumu, kim birinci oldu?

0
168

Tv8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasında heyecan devam ederken 11 Mart 2021 Perşembe puan durumu ve kazananın kim olduğu merak konusu oldu. Doya Doya Moda 11 Mart kim birinci oldu, kim kazandı hangi yarışmacı? Puan durumu nasıl?

Yeni gün, en moda, trend ve yenilikçi ekran programı Doya Doya Moda ile başlıyor. Katılımcılar becerilerini gösterecek ve oyunda en yüksek puanı almak için savaşacak ve aslarını paylaşacak ve bu da yavaş yavaş son aşamaya girecek. Peki Doya Doya Moda 11 Mart Perşembe günü birinciliği mi kazandı? Doya Doya Moda sıralaması haberimiz oldu.

Hırslı, güzel ve modayı seven 7 kadının birincilik için yarıştığı Doya Doya Moda’da yepyeni bir gün başladı. All-Star Maçı yaklaşırken gelecek final oyununun rolü daha da kritik hale geliyor. Yarışmacıların tekrar listenin başına geçip final bölümüne girmesi zor olacak. İzleyiciler ekrandan çıkmadan diziyi izlemek isterler.Gösteri her zaman keyifli, tartışmalı, gergin ve moda dolu. Peki Doya Doya Moda 11 Mart Perşembe günü birinciliği mi kazandı? Doya Doya Moda sıralaması haberimiz oldu.

Birben birinci oldu

Dün yayınlanan yarışmada jüri üyelerinin belirledikleri kombinasyonla nereye gideceklerini tahmin eden yarışmacılar heyecanlı bir yarışmanın içindeydi. Birben 20 sayı attı ve maçı birincilikle bitirdi. Aynı zamanda Birben All-Star Maratonu’na katılmayı başardı. Güzel oyuncu kariyerine devam edecek. Elif ve Özde bir puan geride. Özde’nin Angelina Jolie canlandırması dün en çok konuşulan konulardan biriydi.

Ceren elenecek mi?

Bugün vizyona girecek olan Doya Doya Moda ikinci sezonunun 174.bölüm fragmanı paylaşıldı. Görüntüde flaş fenomeni yaşandı ve Ceren, kötü bir ilişkisi olan Özde ile tekrar çekim yaptı. Sonra elenmek istediğini söyledi. All-Star Haftası’nın da başlayacağını düşünürsek, bu talep memnuniyetle karşılanabilir ancak son kararı jüri veya yapım ekibi verecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here